Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS Meghalok hétfőn SOS?

SOS Meghalok hétfőn SOS?

Figyelt kérdés

Összevesztem 2 oszt.társammal és mondtam bnőmnek h msnen elmmondom neki h min vesztem össze velük meg ilyenek és pont akkor raktam ki állapotnak h "nemkíváncsirád" mikor ő írt és most azt mondja h direkt akkor tettem ki és meg akar a másik 2 csajjal verni hétfőn mert szerinte ribanc vagyok stb.. és nekem meg nagyon nincs kedvem ilyen hülyeségek miatt megint 2 évig járni pszihológushoz..

Már a pánikbetegségem is köjött az előbb. Anyámnak nem akarok róla szólni mert csak engem ugatna le ő is h miylen vagyok.

Mit csináljak?


2011. jan. 28. 17:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
41%
NEM ÉRTEM AMIT ÍRSZ!!!
2011. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Szólj más barátaidnak, esetleg csak vannak olyan fiú barátaid akik megvédenek. Én pl megütnék egy lányt, ha az én lány barátomat fenyegetnék meg 3 an :P 16/f
2011. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
Jah, igen és hol vernek meg a suliban, ahonnan akár ki is vághatják őket? Vagy az utcán, ahol mindenki lát? Csak fenyegetnek, ne foglalkozz velük. Ha meg annyira megvernek, akár fel is jelentheted őket. A pánikbetegséget csak úgy tudod legyőzni, ha szembenézel a félelmeiddel, röhögj az arcukba és sétálj tovább, mond, hogy nem érsz rá, de örülsz, hogy nekik ez a "nemkíváncsirád" téma a legnagyobb gond az életükben. Majd nehogy még "könyörögj az életedért" amiért egyszer véletlenül félrekattintottál...
2011. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
43%
Én meg még azt hittem,hogy valami súlyos beteg ember ír.....Hát ebbe senki sem hal bele,és amúgy meg van két szép kezed és megvéded magad,vagy pedig szólsz egy nevelőnek! Ja,és ha nem gond tanulj meg írni....
2011. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Itt találsz segítséget!

[link]

2011. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Látlelet, és le is csukhatják őket...

Amúgy hány éves vagy?

2011. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2011. jan. 28. 17:59
 18/30 anonim ***** válasza:
Úgyse vernek meg, csak a pofájuk nagy.
2011. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
keress magadnak fiúkat,akikkel jóban vagy.Állíts magad mellé embereket. 14/L
2011. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
39%
Nem szabad kimutatni hogy félsz légy kemény áljj a sarkadra verd be a pofájukat 1 től 1 ig .... ismernélek bevédenélek xD Soha se félj és ne legyél anyám asszony katonája küdd el az annyába őket meg gyújts rá azt nyomd el a bőrükön
2011. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!