Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » így nem jó mert meghalok! Ötlet?

így nem jó mert meghalok! Ötlet?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__7..


bocs hogy választ kérek de nem lehet újra kiemelni és már súlyosbodott a dolog. a netes "barátaim" fele elküldött a p...ba és minden nap sírok és veszekszek valakivel. persze általában nem én kezdeményezek de én vagyok a hibás... elvárnak tőlem mindent hogy így meg úgy csináljam meg ilyenek. de ha én panaszkodok ekkor megint elküldenek a melegebbre. mi legyen? nem bírom már!


13 lány


2010. ápr. 10. 13:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős, amit írtál...Én is vagyok így, megértelek. Ha van kedved, szívesen beszélgetnék veled. Engem nem akasztanál ki a gondjaiddal,szívesen meghallgatlak. Írj privit ha gondolod!
2010. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
köszi! írnék de nem tudok tedd elérhetővé =) vagy írj te nekem
2010. ápr. 10. 13:26
 3/29 anonim ***** válasza:
Rendi, írok én,ok?:)
2010. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
oké xD
2010. ápr. 10. 13:28
 5/29 anonim ***** válasza:

Eztv a legutolso valaszolonak irom: Te el tudod kepzelni, hogy milyen elete van neki? Biztos nem, mert te meg nem voltal ilyen helyzetben.

Kedves kerdezo igazan sajnalom a helyzetet:( A szuleid nagyon szivtelenek, inkabb megkene ertsenek teged. Probalj a neten baratokat keresni. Sajnos en sem tudok segiteni rajtad azon kivul, hogy IGAZAN SAJNALOM! KITARTAS EZ A LEG FONTOSABB!

15/L

2010. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Marmint a belinkelt kerdesedbe az utolso valaszolo.
2010. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Igen, el tudom képzelni, hogy komoly problémái vannak, de nem véletlenül készülök szociálpedagógia-szakos hallgatónak. Az én életem értelme az, hogy segítsek az embereknek:)
2010. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Megis kitol kerjen segitseget ha nincs senkije.

15/L voltam.

2010. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Amugy nem neked irtam, hanem a belinkelt kerdeseben az utolso valaszolonak, felre ertetted.
2010. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ja,értem, pardon...Megkövetlek:) azt nem is olvastam
2010. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!