Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS Meghalok hétfőn SOS?

SOS Meghalok hétfőn SOS?

Figyelt kérdés

Összevesztem 2 oszt.társammal és mondtam bnőmnek h msnen elmmondom neki h min vesztem össze velük meg ilyenek és pont akkor raktam ki állapotnak h "nemkíváncsirád" mikor ő írt és most azt mondja h direkt akkor tettem ki és meg akar a másik 2 csajjal verni hétfőn mert szerinte ribanc vagyok stb.. és nekem meg nagyon nincs kedvem ilyen hülyeségek miatt megint 2 évig járni pszihológushoz..

Már a pánikbetegségem is köjött az előbb. Anyámnak nem akarok róla szólni mert csak engem ugatna le ő is h miylen vagyok.

Mit csináljak?


2011. jan. 28. 17:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
MIVAAAAN?
2011. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Dehogy halsz meg, nem lesz semmi baj! Próbáld erősnek mutatni magad, hogy azt lássák, nem félsz! Hidd el egy határozott emberrel nem nagyon mernek kikezdeni a nagyobbak se! Drukkolunk neked, sok sikert! :)
2011. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

18:05!

a végén még komolyan veszi ez a kislány a cigis baromságodat

milyen ember lehetsz!

figyelj, kislány... tessék beszélni hétvégén a "bnővel". tisztázzátok. ez a megoldás, nem a verekedés és ilyenek.

Szülődnek is szólhatsz, vagy testvérednek, ha ő idősebb.

2011. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Ha állapotnak raktad ki, akkor hogyan vehette magára?xD

ha bnőd, akkor biztosan elmondanád neki hogy kinek irtad ki vagy pedig rákérdezne..

Amugy szolj egy tanárnak.. minden suliban létezik legalább egy rendes tanár, (az enyémben majdnem mind az:D)

ugyhogy valamit ugyis tesz, amikor 14 voltam engem is meg akart verni 1-2 dagadt cigo lány.. és szoltam az ifjuságvédelmisnek és leállitotta.. pedig nem is oda járt..:)

2011. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
18:10 szerintem fogd vissza magad és nyugodjál le. akármilyen ember lehet ő, és te - igy nem lehet konfliktusokat megoldani.
2011. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

sziaa Kérdező!

Szerintem próbáld meg rendezni az állítólagos "barátnővel" a dolgot hétvégén, ha nem megy, akkor hétfőn simán be mész az iskolába. Az ilyeneknek tényleg csak a szájuk jár, úgy sem mernek megverni a suliba a tanárok miatt, az utcán meg látnak. Tényleg légy határozott, nem a te hibád hogy félre kattintottál..ha a csaj tényleg a bnőd lenne tudná h nem direkt akkor raktad ki amikor rád írt. Az ilyen kis csitrik mint ezek a lányok szánalmasak, az ilyenekből lesznek később a k*rvák (már bocsánat a kifejezésért).

De ha tényleg bántanának akkor feljelentheted őket (de úgy sem fog megtörténni).

Drukkolok neked, majd írd meg hogy mi volt kérlek (ha neked nem probléma) :)

by Hecii

2011. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ne mutasd ki,hogy tartasz töle,mert akkor mégjobban rád szálnak!
2011. jan. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ők már el is felejtették, te meg itt azon görcsölsz, hogy holmi "beszóttánekömemesenönkinyírlakteg*eci" nagypofájú tajparaszt fenyeget. Nem lesz semmi baj, ne lúzerkedjél már! Szégyelld magad! A te helyedben én verném el őket, ha továbbra is pattognak.
2011. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Legyél kaffer oda mész aztán mortal combat!
2011. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
nah túlélted?
2011. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!