Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek anorexiás legyek?

Szerintetek anorexiás legyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, ez minden gondomat megoldaná. Egy nyomorék vagyok, másban úgyse leszek jó soha, utálom az életemet, utálom magamat és a többi embert is, meg akarok halni, és ráadásul még kövér is vagyok, bár még ez a legkisebb probléma. Volt egy időszak az életemben, amikor nagyon lefogytam, akkor mindenki szeretett, sajnált, de volt olyan is, aki csodált. Olyan volt az éhezés, mint egy titkos hely, ahova elmenekülhetek. Semmiféle vágyam nincs az életben, mindent unok, kiégve érzem magam, pedig nem vagyok vagyok 20 éves se, de nem érdekel senki és semmi. Valahogy ez az egyetlen dolog, aminek értelmét látom...
2011. febr. 1. 23:40
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Figyelj ide!

Én is éreztem már hasonlót, csak kicsiben. (Ez azt jelenti, hogy nem volt ilyen drasztikus, én nem akartam meghalni, csupán pár kilóval könnyebb lenni.) Tudnod kell, hogy jómagam sem vagyok olyan alkat, mint egy modell. Ezen mindig próbáltam változtatni, kisebb-nagyobb sikerrel, és egyszer eljutottam odáig, hogy böjti időszakban (római katolikus vagyok) egy hétig nem ettem, csak folyadékot vettem magamhoz, magyarul léböjtkúráztam. Ezt a környezetemben furcsállták, mert nem vagyok olyan vészesen kövér, sőt... Ez a rész teljesen egyezik a tiéddel: "Vannak nálam sokkal kövérebb emberek is a környezetemben" És ez eddig senkit nem zavart,csak engem. De mostmár engem sem. Szörnyű dolog, mert ahogyan biológia tagozaton az emberi test csodálatos működéséről egyre részletesebben tanuultam, rájöttem,hogy ez egyáltalán nem játék. Ha anorexiás akarsz lenni, senki nem tiltja meg, de az előbb utóbb a halálhoz vezet. És ha már teljesen kilátástalannak érzed az életed, ugyanúgy lehetsz például a sport megszállottja is,mint a kóros soványságé. És az még jól is áll, menőbb, vagányabb,mint a csontos testalkat. Szinte ugyanezzel a problémával küzdöttem én is, ha kérdésed van, vagy segíségre volna szükséged, bátran írj egy üzenetet!

16/L

2011. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Izééékeh11 ***** válasza:

sztem inkább emós leyél,ne anorex :D

am viccet félretéve,szerintem ismerkedj és járj szórakozni.most még jó ha rosszul érzed magad ha megse próbálod jólérezni magad ^^

2011. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!