Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek anorexiás?

Hogyan legyek anorexiás?

Figyelt kérdés
Dobott a pasim a családdal sincs rendbe minden..már próbáltam vagdosni a karomat,de mostmeg fogadtam bnőmnek h. soha többet nem teszem, és most ezért akarok 1drasztikus változást az alakommal..163magas vok és 50kiló, de nem bánnám ha 46lennék!!
2008. jún. 22. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ne legyél anorexiás!!!! 4kilót simán le tudsz adni pár nap alatt. Inkább csak figyelj oda, arra hogy mit eszel és naponta menj kocogni. Hidd el, nem érdemes egy szakítás és családi problémák miatt tönkretenni magad. Sőt, ha olyan helyen kocogsz, még valami jó pasival is megismerkedhetsz :-)
2008. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
A legegyszerűbb ha felkeresel egy pszichodokit, ő majd megmondja.
2008. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy normális... ha sikerül annak lenned, akkor majd számolj be arról milyen jó buli az.. Más kiakar belőle gyógyulni, te meg.. Gondjaid vannak, akkor talán meg kéne próbálni megoldani, nem rögtön, vááh, nem mondok semmit, pontozzál le leszarom. De azért még gratulálok a probléma megoldóképességedhez. Jah, és 4 kiló, az lószar. Az nem anorexia.. Szóval még a fogalmakkal sem vagy tisztába..
2008. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Az alapján, amit írsz, te csak egy jelzést akarsz adni a közeledben élőknek. A barátnődnek meg csak nyavajogsz...

Ez naggyon CIKI.


Próbáltad vagdosni a karodat: és? mi lett belőle? folyt a vér, vagy nem?


Az alakod meg olyan... hogyismondjam... GEBE, hogy azzal egyetlen drasztikus változtatást tudsz csak csinálni: drasztikusan meghízni!!! Mert a csontodból nem tudsz fogyni, az tuti! Ilyen adatokkal az a négy kiló meg se látszik, max legyengülsz - még ennél is jobban. Mert az tuti, hogy amit eddig átéltél, az már legyengített...


Szóval hogyan legyél anorexiás? Egyszerűen ne egyél. Ez az anorexia. De akkor rövid úton belehalsz a szervezeted kizsigerelésébe... Ezt szeretnéd? És ha meghalsz, azt kivel vitatod meg? A barátnőd nem fog meghalni csak azért, hogy a halál után megvitassátok, hogy AKKOR ENNEK MOST MI ÉRTELME VOLT???


Jól gondold meg! ;)

2008. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
ez egy kamu kérdés, nem tűnik fel? nem tudom miért jó ez egyeseknek
2008. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

163cm és 46 kilo? Az nem anorexia, én is annyi vagyok, külsőleg semmivel nem nézek ki másképp mint amikor 55 kilo voltam. Max a mellem lett kisebb, és gyengébb vagyok. Ennyi. Nincs értelme.

Pasi gondjaid meg lesznek még többször is, jobb ha hozzászoksz... le kell szarni ha dobott és élni az életet. Van még millió másik pasi a földön.

2008. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy anorexiás ismerősöm. Először nehezen de felhízlalták, mert már akarta. Aztán élt még néhány évet és meghalt. Egyszercsak öngyilkos lett. Nem olyan jó buli.
2008. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


Na ez anorexia. Ilyen szeretnél lenni te is?

2008. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexia betegség, az agyban játszódik le! Az anorexiás mindig kövérnek látja magát, és ezért nem eszik szinte semmit! Bizonyos esetekben ki lehet gyógyulni belőle, de a legtöbbjük néhány év alatt belehal!
2008. jún. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

ÉN 2 évvel ezelőtt lábaltam ki az anorexiából,(bár teljesen soha nem fog elmúlni,agyban még mindig valahol az vagyok)!!tudom h.most ez az amit nem akarsz hallani de fogyj természetes módon:sport,diéta stb...találj hobbit magadnak,vmi életcélt,egyébként se a pasiddal se a családdal nem jönnek helyre a dolgok ha ezt csinálod(megjegytem az önvagdosással se!!)

nincs semmi értelem annak h.anorexiás legyél,csak rontana a dolokon!!

2008. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!