Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Ez leküzdhető?

Mi lehet a bajom? Ez leküzdhető?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és valami szorongásos betegségem lehet. Ha órán felelés előtt vagyok remegek és nagyon izgulok, de még akkor is ha pl csak egy kis szöveget kell felolvasnom. Tesiből nagyon béna vagyok és ha aznap óránk van nagyon rossz a kedvem miatta egész nap. Nem is tudom hogy fogok majd akármiből vizsgázni így. Félek az autóvezetéstől is, nem birom elképzelni hogy valaha lesz jogsim. Szinte minden nap nagyon levagyok törve és rossz kedvem van, bár sok barátom van de ugy érzem mindenki többet ér nálam.:(
2011. febr. 9. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:

ugyanaz mint 2-vel lejjebbi kérdező , önbizalomhiány meg egy kis lámpaláz

gyakorolni kéne , vállalj el sok olyan feladatot amihez emberek előtt kell beszélni

az elején rossz lesz de meg fogod szokni és nem lesz gond utána

2011. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nézd! 15 évesen ez még normális is, én is átestem, pokoli volt ez a korszak! önkeresés, lázadás, önbizalomhiány, stb.

én azt javaslom, hogy szórakozz! járj koncertekre, kirándulni, sportolni, fessél, táncolj, gyerek vagy még, ne aggódj, meg fog oldódni! barátokat szerezz, egy kedves fiút, beszéld ki magadból mindig a problémáidat és meg fog oldódni minden.

2011. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi szépen a válaszokat:))
2011. febr. 10. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj! Ez természetes. Kinövöd!
2011. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!