Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen antidepresszánsokat-...

Milyen antidepresszánsokat- szorongásoldókat írnak fel pszichiátriai magánrendelésen? Ezek mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem általában a Frontin nevű gyógyszert írják fel(legalábbis a környezetemben 3 embernek is kapásból ezt írták fel)A mi esetünkben a pszichiáter szakorvos írja fel,és kb.400ft.
2009. márc. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezeknek a gyógyszereknek a száma szinte már a végtelenhez közelít, úgyhogy itt nem tudjuk mindet felsorolni és beárazni. Vannak köztük, amik ugyan nagyon drágák, de ha szakorvos írja fel, akkor magas a támogatásuk, így csak párszáz forintot kell fizetni értük.
2009. márc. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még véletlenül se szedj ijeneket! Keress olyan orvost, aki terápiákkal gyógyít, nem pedig gyógyszerekkel.

(olvass: [link] ez Szendi GÁbor honlapja, ahol nagyon sokat taglalja, hogy miért nem szabad ezeket a mérgeket szedni)

2009. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem Frontint es Seroxatot irtak fel , valamint pszichologust ajanlottak, ez 4 honapja volt , es mondhatom , hogy azota jobban vagyok , nem 100%osan de jobban.
2009. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. évek óta szenvedek ilyen dolgoktól, elolvastam mindent pro- és kontra. a terápia nem csak drága, hanem egyáltalán nem biztos, hogy sikerrel jár. egyébként kipróbálnám, de nincs rá alkalmanként 8000 forintom. ha van olyan pszichiáter, aki komolyan veszi, és nem kerül ennyibe, ahhoz szívesen elmennék.

ezen kívül már ott tartok, hogy az sem érdekel, ha nyugtatókat szednék, csak legyek jobban, és ne keserítse meg az élemet a mentális állapotom.

tényleg sokat olvastam erről, és több helyen írták, hogy a pszichiátriai gyógyszereket egyáltalán nem kell mumusnak tartani, olyasminek is fel lehet fogni, mint a cukorbetegség, arra is gyógyszert szednek életük végéig a betegek. mellesleg még a gyógyszer szedése is sokkal jobb, mintha életem végéig ilyen nyomorultul élnék. sokkal jobb.

2009. márc. 4. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!