Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezeltek valakit innen, aki...

Kezeltek valakit innen, aki depresszios, és foglalkoztatja az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Irjatok létszi a tünetekről,és gondolataitokról.Milyen gyógymód létezik rá?
2011. febr. 18. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Én nem kezelek innen senkit.
2011. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy ide milyen pihent emberek is járnak...
2011. febr. 18. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem tartom magam depressziósnak (csak azért mert már voltam, na és az ezerszer durvább volt, mint ahogy most érzem magam), most úgy vagyok, hogy mindent megcsinálok nagy jó kedvvel, munka, hobbi, társaság.. Legbelül pedig a látszat ellenére nagyon nyomaszt valami, és valóban sokat gondolok az öngyilkosságra. Járok pszichológushoz, de egyelőre úgy érzem kb. annyit ér, mint halottnak a csók. Eldumálgat velem hetente, aztán egyszer ő is csak azon kapja magát, hogy már a föld alatt vagyok, elmarad a fix bevétel.

Persze, nem szabad az embernek magát elhagyni, majd csak jönnek jobb idők.. konkrétan nem tudom mi lenne rá gyógymód, én elfoglalom magam. Szinte mindenkit sportolni küldenek, aki depressziós.. hát én már nem tudok hová kondizni, egyébként sem unatkozom. Vagy talán, ha az ember körbeveszi magát számára fontos emberekkel, és úgy érzi szeretik, figyelnek rá, kicsit kibillentheti az önsajnálatból. Bár én néha úgy hiszem ez alkati kérdés.. lehet, hogy az agyban van a probléma. Akkor legvégső esetben: gyógyszer.

2011. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Somebody2219 válasza:

Engem igen. A tünetek: Alvászavar,Kedvetlenség,Étvágytalanság,Szomorúság,Sírás, Félelem, Szorongás,Öngyilkosságal kapcsolatos gondolatok.

Én kaptam egy halom gyógyszert ami semmit sem használ igazából akarat kell hozzá csak sajnos amint jobban érzem magam megint jön valami rossz. Kell hozzá akarat, a család bíztatása és egy jó pszichológus!!

2011. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Igen de én azóta már a mennyben élek.

Itt van mellettem Jézus, üdvözöl téged. :)


(integet, helooooooooooo :o) )

2011. febr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!