Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek gáz, ha valaki...

Szerintetek gáz, ha valaki szociopata?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy egy átlag ember inkább távolságot tart, vagy egyáltalán mikor vágja le a másikról, hogy szociopata?

És ha valaki az, akkor lehet, vagy érdemes azzal csinálni valamit? (mármint kezelni)


2011. febr. 28. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem gáz.én is az vagyok.
2011. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a második felét nem értem. Ez nem egy betegség, erre nincs terápia, gyógyszer.

Amúgy ha az lennél, nem ismernéd fel.

2011. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De felismerném, mert más kategóriában épp most vetődött fel a dolog, és utánnanéztem a pontos tüneteknek.

Am. szerintem se gáz. Sőt!

2011. febr. 28. 21:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezek között az emberek között ez nem meglepő, de egyébként sem hiszem, hogy gáz lenne ha valaki beteg.
2011. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Majd ha megkeserítette egy szociopata azokat az éveidet, amelyeknek a legkalandosabbnak és legboldogabbnak kéne lenni, akkor szájalj, h "nem gáz, sőt".
2011. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha szociopata lennél, akkor nem érdekelnének az itteni válaszok ezzel kapcsolatban. (és a tény sem zavarna)

Konklúzió: nem vagy szociopata.

2011. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne beszélj butaságokat, és főleg ne legyél büszke, a esetleg az is lennél, de nem vagy az. Azok nem ismerik be. Végletekben nézve azokból lesznek a gyilkosok, miért lenne ez jó? Egyébként gyerekkorodban kínoztál állatokat? Nem volt utána lelkiismeret furdalásod? A szociopaták így kezdik. felakasztják a kutyákat, macskákat és hadd ne soroljam.
2011. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Megint én, előző vagyok a kérdésedre is válaszolva. Ezek az emberek nagyon kedvesek és megnyerőek tudnak lenni, biztos ezt is olvastad, épp ezért nagyon sok idő kell, míg valaki felismeri, hogy az illető szociopata. Akár több év együttélés után derülhet ki. Jellemző az is, hogy nagyon jól tudnak befolyásolni, az ember mindent elhisz nekik. nekem volt egy ilyen barátom, évek alatt szépen fokozatosan befolyásolt, észre se vettem, és mindent elhittem, hogy mindennek én vagyok az oka, annak is, hogy megcsal...Majd amikor már túl sokat tudtam róla, túl sokszor lebukott, ő tett ki. Már nem azt kapta tőlem, amit azelőtt, kezdtem rájönni, hogy mégse én vagyok mindennek az oka.
2011. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Előző, aki állatokat kínoz, majd gyilkossá válik, az a pszichopata. Nem ugyanaz, csak abban hasonlít a 2, hogy hiányzik az empátia.

Amit a barátodról leírtál, na az tényleg szociopátia. Nekem egy osztálytársam volt az. Nagyon vidám, jó fej, kedves lánynak tűnt (és még tűnik is sok mindenkinek), barátkoztam vele... Évek kellettek, hogy rájöjjek, hogy mit művel. Mindenkit manipulált, kihasznált, bántott a háta mögött, és ami a legszebb, hogy ezt szinte senki nem tudta elképzelni róla, hiszen olyan aranyos lány... Kevés ember volt aki átlátott rajta (köztük én is), de ha hangot adtunk ennek, akkor eljátszotta a hattyú halálát, és össze-vissza hazudott mindenkinek. Még olyan is volt, hogy abszurdul hazudott. Pl. csókolózott valakivel, aztán letagadta mindenkinek, és amikor szembekerült az illetővel, akivel csókolózott, még neki is letagadta, pedig vele történt meg... Meg még 100 meg 100 ilyen volt...

Lopkodni is szeretett, meg barátságokat tönkretenni.

Na meg rá is jellemző volt, hogy még velem is el akarta hitetni, hogy én vagyok a hibás, miattam ment tönkre a barátságunk. Én tudtam, hogy nem igaz, amit mond, mégis bocsánatért esedeztem, azóta sem tudom, h miért, mert nagyon nagyon nem vagyok megalázkodó ember.


Na ilyen a szociopata ember, amikor először ráakadtam a leírásra, azonnal ráismertem erre a lányra.

2011. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék az, ha zsenialitás és ez a manipulációra való tehetség is járna hozzá. Inkább, mint hogy engem csapjanak be...
2011. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!