Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek gáz, ha valaki...

Szerintetek gáz, ha valaki szociopata?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy egy átlag ember inkább távolságot tart, vagy egyáltalán mikor vágja le a másikról, hogy szociopata?

És ha valaki az, akkor lehet, vagy érdemes azzal csinálni valamit? (mármint kezelni)


2011. febr. 28. 21:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%

Oké, akkor azt összekevertem :)

Én ne lennék szociopata, mert egyszer úgyis lebuknak, és akkor kezdhetik újra építeni a hazugságaikat. Pl volt barátomnak most van egy bnője, nála is előbb utóbb le fog bukni. Bár ha ez nem zavarja, hanem csak simán továbbáll, mint nálam, akkor nem olyan probléma neki, mert ismeretségeket hamar tud kötni.

2011. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én egy hétig sem tudnék színészkedni az előtt, akivel együtt élek.
2011. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek gáz, ha valaki szociopata?"


A szociopatát régen, amíg nem volt divat a tudományoskodás, gazembernek, tetűnek vagy szаr alaknak nevezték. Szerintem nem jó annak lenni, meg az illető környezete számára sem hasznos.


"Úgy értem, hogy egy átlag ember inkább távolságot tart, vagy egyáltalán mikor vágja le a másikról, hogy szociopata?"


A szociopaták gyakran megnyerőek, népszerűek tudnak lenni. Butább vagy rosszabb emberismerő személyek gyakran vonzódnak hozzájuk, és amíg meg nem égetik magukat a szociopatával, addig rajonganak értük, barátkoznak velük. Csak kevesen vannak, akik rögtön keresztüllátnak egy szociopatán, őket eléggé bosszantja is a többiek naivitása. Hosszú távon viszont a szociopata sorsa a magány - ami őt túlzottan persze nem feszélyezi.


"És ha valaki az, akkor lehet, vagy érdemes azzal csinálni valamit?"


Ha bűncselekményt követ el, akkor börtönbe kell csukni. Ha nem követ el bcs-t, akkor elég messzire elkerülni.

2011. márc. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!