Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A párkapcsolati depresszión...

A párkapcsolati depresszión belül melyik fajta vagyok én? Hülyének néznek, hogy még Vele vagyok.

Figyelt kérdés

A párkapcsolati depresszión belül melyik fajta vagyok én? Pár éve megállapították, de nem találom azt a leletet sajna.

Van egy rossz párkapcsolatom 7 éve, az utóbbi 3-4 évben annyira rossz, hogy már mindenki (a saját családomon belül is) hülyének néz, hogy még Vele vagyok, Őt szeretem és ennyi mindent letudok Neki nyelni.

Beismerem, hogy változtatnom kellene. Tudom, hogy ezen a párkapcsolaton már nem lehet, de másikba meg félnék belevágni.


2011. márc. 5. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Khm..szal ezek a problémák. Nos az együttélés nem könnyű, de megvallom őszintén, olyan kétségbe voltál esve, amikor ezeket írtad, hogy százszor komolyabb dolgokra gondoltam. A sztem csak az,hogy nulla az alkalmazkodási képessége. Képtelen felfogni a drága, hogy közösségben él. Ha nem bírod tovább, lépj, ami a papíron volt, elképzelhető,hogy a kapcsolatod miatt vagy depis, de ha ez tényleg igaz, akkor ne vedd félvállról, mert a depresszió gyógyszeres kezelést igényel."


PFFFFFFFFF,ezek szerinted nem komoly problémák?!!! Normális vagy?! Megalázza a kérdezőt, meg egy paraszt a férfi!!! Jézusom.... ezek igenis nagyon komoly dolgok!


A kérdezőnek...

Fogalmam sincs,miért vagy még vele,mi mozgat,hogy együtt kelljen élned egy ilyen gyökérrel, akiről lerí,hogy nagyjából lesz-r téged meg a családotokat,ráadásul azok alapján,ahogy leírtad,tuti,hogy van valami sunnyogás a háttérben (telefon kikapcsolás,magas telefonszámla,stb)... komolyan,miért vagy még vele,miért hagyod,hogy így bánjon veled? Lehet,hogy te hagyod,hogy bántson lelkileg,meg idegileg kicsináljon,de ha te már ennyire naiv vagy és gyenge,gondolj a gyerekekre,akiknek JOGUK van ahhoz,hogy normális családban éljenek,és olyan példa legyen előttük,ahol apa és anya szeretik egymást és nem pedig megalázza apa anyát... Jézusom,én tényleg nem értelek. Nő vagy,neked is JOGOD van ahhoz,hogy normális párkapcsolatod legyen... ha nem hagyod el,akkor soha a büdös életben nem leszel boldog,mert hagyod,hogy kicsináljon, a gyerekeid meg majd egy ilyen példát látnak maguk előtt,meg azt,hogy anya mindig szomorú.

Legyen egy kis eszed,ha már arra nincs,hogy magad miatt elhagyd,akkor tedd meg a gyerekeidért,mert ilyesmit eltűrni a legnagyobb hülyeség és gyengeség,amit ember el tud képzelni. De tényleg,nagyon komolyan mondom,ez már úgysem fog semerre elmozdulni... legyen benned legalább annyi,hogy a srácaidért megteszed ezt a lépést.Biztosan van,aki segít.

2011. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális sem így viselkedni, sem lenyelni. Ha apás a kislány, legfeljebb otthagyod az apjánál, te meg elköltözöl.
2011. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!