Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A sertrain elvonási tünetei...

A sertrain elvonási tünetei mennyi idő után szűnnek meg?

Figyelt kérdés

Eddig Serlift-et szedtem, de abbahagytam. Jelentkeztek az elvonási tünetek (szédülés, fejfájás, stb).

Mennyi idő, amíg ezek elmúlnak?


2011. márc. 5. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Fokozatosan hagyd abba.Én már pár hónapja elkezdtem a leszokást,de még hetente egyszer kétszer felet mindíg beveszek.
2011. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon lassan kell leépiteni. 3/4 2 hétig, 1/2 3 hétig,1/4több hétig, mellé gyógytea. Citromfü, szivnyugtató tea.

Éva

2011. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Orvosi utasításra hagytad el, vagy önként gondoltad meg magadat?

Előbbinél a doki amúgy is elmondja, miként hagyhatod el a szert, önfejűen viszont nagy kockázatot vállalsz. De hát a te életed....

2011. márc. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem önszántamból hagytam abba, anyagi gondok miatt.

Így nem tudok most mit csinálni.

2011. márc. 6. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod mit kedves kérdező!

Én kifizetem helyetted a serlift árát, a szükséges ideig. Te elküldöd a receptet, és meg elküldöm neked a 3 havi gyógyszert. Vagy amennyit az orvos felír. A másik dolog: Én már 5 éve szedem az én gyógyszeremet, önként, holott a doki mondta, hogy nyugodtan elhagyhatom. Nekem semmilyen elvonási tünetem nem volt, amikor elhagytam. Viszont egyre inkább kezdtem megérezni az "időjárást". Ezért úgy döntöttem, hogy emlékeztető jelleggel tovább szedem. Teljesen rendben tart. Írjál ha érdekel a dolog.

2011. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!