Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek sikerült leküzdenie...

Kinek sikerült leküzdenie egyedül a szorongást és a pánikbetegséget? És hogyan?

Figyelt kérdés

Én frontint szedek a legenyhébbet és azóta sokkal jobb a közérzetem, de még mindig nem nagyon merek kimenni az utcára nehogy ott jöjjön rám a rosszullét!

Egyedül hogy tudnám én ezt itthon leküzdeni?


2011. márc. 7. 09:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

10:17

Bocsánat,hogy közbeszólok,azért megjegyezném,én gyógyszereket szedtem sokáig,jártam pszihiáterhez,és egyik sem segített.mikor elfogadtam az egész problémámat,és nem harcoltam ellene,megoldódott.amikor küzdöttem ellene,csak erősebb lett,mert állandóan foglalkoztam vele.ez,hogy lehet akkor? biztos nem vagyok normális,nem is értem ekkora hülyeséget,hogy csinálhattam,az lett az eredménye,hogy még a rohamaim is elmúltak....19:40

2011. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már írtam, és én is egyetértek az előző válaszolóval. Nekem is az segített,hogy elfogadtam. Szerintem a szorongás tipikusan az a betegség, amivel ha többet foglalkozol, erőlteted a gyógyulást, annál rosszabb lesz. Hiszen az agyad folyamatosan arra koncentrál, hogy "jól kell lennem" , tehát egyfolytában ezen pörög, gondol rá, ezért rosszabb lesz!
2011. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!