Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne nagyobb fellépé...

Hogyan lehetne nagyobb fellépésem? Nagyobb önbizalmam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mit kéne már tennem. Mindig félek, hogy kinevetnek mások, mindig azt hiszem, hogy éppen engem beszélnek ki, hogy biztos éppen a hibáimat beszélik. Bárhova megyek ez van. Utálom ha kimegyek az utcára megnézik egymást az emberek, ugye engem is. Utálok szerepelni is. Megszólalni is már ...
2011. márc. 12. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok... És én sem tudom a megoldást.
2011. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MarlaSinger ***** válasza:
Pszichiáter pszichoterápiával:)
2011. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam már... Ugye nem véletlen alakult ez így nálam. Elég gáz volt mindig is amit itthon láttam, amiben felnőttem, most h téll felnőtt lettem, látom is, hogy mi miért alakult ki bennem, csak hosszú idő amíg tényleg rááll az agyam arra, hogy máshogy gondolkodjam. Ezt maga a szakember is mondta. Csak gondoltam meghallgatom, ha lenne valami tanácsotok.
2011. márc. 13. 12:19
 4/5 MarlaSinger ***** válasza:

Én tényleg úgy gondolom, ill. ez a tapasztalatom, hogy bármi lelki, mentális dologban érdemben és valóban a pszichiáter pszichoterápiával tud segíteni, lehet eredményt elérni. Én másban nem hiszek, ill. tényleg az a helyzet, hogy másnak "bedőlni" nem érdemes.Sőt én a pszichológust sem ajánlanám, ill. szerintem ők sem "az igaziak" ebben a témában. A pszichiáter, aki pszichoterapeuta is, neki van teljes, átfogó ismerete a mentális "dolgokban".


Ami a külsőt illeti, ha nem vagy biztos benne, vagy nem tudod, milyen öltözkködési stílus állna igazán jól, talán még érdemes lehet egy ilyen szakértő, stílustanácsadó segítségét kérni, de biztos az ilyesmi is nagyon drága. És ez persze csak a felszín.

2011. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
általában én is igy vagyok,ezért hagytam fel a volt ismerösökel lehet benned van olyan amit netán irigyelnek de"ezt te tudhatod," az ember nem felelhet meg mindenkinek,légy magadra büszké naiv emberekkel netörögy mert mindig is lesznek.de orvos azért ajánlatos.én is ezen vagyok.ha gondolod irj pv dumcsi!
2011. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!