Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemtudom mi a bajom lehet....

Nemtudom mi a bajom lehet. Szociopata lennek?

Figyelt kérdés

Az van hogy nem tudok egyutterezni emberekkel, nem szamit hogy ismerem oket vagy sem.

Vegyuk peldanak japant.Most volt a cunami meg a foldrenges meg sz@r@kodik a reaktorjuk is.Mindenki ugy van vele hogy szegenyek meg minden, en nem.Nem tudom egy csepp empatiat sem tudok kisajtolni magambol.

Itt volt a voros iszap is, ugyan ez volt a helyzet.

Tudom nem szep dolog, de volt hogy egy osztalytarsam nagyszulejenek a temetesen megalltam a sor vegen es rohogtem.

Ha tortenik barmi, pl osszekapunk a haverommal vagy valami, akkor semmi megbanas nincs bennem.

Allandoan ugy csinalom a dolgokat, hogy nekem legyen jo, nem torodve avval hogy masnak talan rossz lesz.

Mi ez ami velem tortenik es hogy tudnek tenni ellene??


2011. márc. 12. 23:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem hiszem. Felesleges pénzkidobás lenne. Inkább maradok annál, hogy mindenki nyomi. ;)
2011. márc. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
ha nem muszaj en se megyek agyturkaszhoz
2011. márc. 13. 00:20
 13/22 anonim ***** válasza:
Azt meg mondanád, miért akarsz bármit is csinálni ellene, miért nem jó így neked? Csak kíváncsi vagyok, tényleg.
2011. márc. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Azért sajnállak!! Mármint hogy elég rossz lehet úgy élni, hogy körülötted mindenki "nyomi", elég megterhelő lehet "helikopternek" lenni, és ezt most minden irónia nélkül mondom!! (még ugyanaz vagyok, aki tanácsolta a kivizsgálást.)

Bár sokszor én is úgy érzem, hogy mindenki idióta rajtam kívül..

2011. márc. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
en ugy vagyok vele , hogy eleg sok hideget kapok emiatt.Sokszor azt hallom olyan emberektol, akiknek adok a velemenyere, hogy "Hogy tudok ilyen lenni?", meg hogy "Koszivu vagy".Csomo ilyet hallok es egy ido utan elkezd gondolkozni rajta az ember.
2011. márc. 13. 00:34
 16/22 anonim ***** válasza:
49%
Ááááá ezt a kérdést :D:D. Írtál volna egy pszichológusnak inkább :D:D. Szerintem inkább feltűnési viszketeséged van, ami nem baj, csak megjegyeztem :D. Na, mindegy...
2011. márc. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
óóó, nem vagy te pszichopata csak egy egoista f@sz, akit nem érdekel mások búja-baja, sőt ha jól értem még szórakoztat is mások nyomora. tényleg beteg vagy, ha azt vesszük, hogy nincs benned egy szemernyi empátia sem. aki meg együtt érez és ennek okán segít is, ha tud, az meg gyökér, ugye?... nem bántani akarlak, ezeket te magad is leírtad csak más szavakkal. a lényeg, hogy egy szar, szánalmas alak vagy, de persze nem te tehetsz róla... a mai társadalom és média az oka, mert folyamatosan a képünkbe nyomják az erőszakot, az ingerküszöböt meg leszállítják a béka segge alá... kur.......vára felhúztál, az ilyenektől kapok @gyf@aszt
2011. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
hajajj.. AZ utolsónak sem ártana agytúrkászhoz elnéznie, ha ennyitől ennyire felidegesíti magát.. :S
2011. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
valószínűleg csak az érzelmi intelligenciád lehet alacsony, ezt tanfolyamokon, szakember segítségével lehet növelni. érdemes lenne pszichológust felkeresned, ha nagyon zavar.
2011. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
55%

Nem kell szegényt letámadni rögtön. Nekem sincsen empátiám. (nagyanyám temetésén is végig vigyorogtam) Igaziból én tudatosan próbálok empatikus lenni. Néha bejön. Viszont nekem az empatikus érzéshiányhoz hozzájön, hogy elgondolkodok azon, milyen lehet valakit megölni. És teljes nyugalommal el tudom képzelni, hogy megölök valakit, csak úgy. Persze tudom, hogy a gyilkolni nem szabad, de valahogy mégis vágyom a vér érintésére.


Na jó, így visszaolvasva, lehet hogy nekem kéne elmenni pszichiáterhez. Viszont a tudatos empátia nálam bevált. (Illetve megmondtam a barátaimnak, hogy ne várjanak tőlem túl sok együttérzést, amit meg is értenek)

2011. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!