Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Videókat nézegettem, amiken...

Videókat nézegettem, amiken embereket fejeznek le, erre megéheztem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy kerestem rá hogy beheading videos. Ez normális hogy egyáltalán ilyeneket néztem?
2011. márc. 14. 19:32
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
"menjé" :DDDDD
2011. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

Na elég volt abból, hogy nem tud senki válaszolni egy ilyen triviális kérdésre mint ez. Nem értem egyáltalán miért válaszoltok egy olyan kérdésre, amelyre nyilvánvalóan nem tudhatjátok a választ. Ugyanis a válaszaitok stílusából tisztán meg tudtam állapítani, hogy még nem néztetek ilyen videót. Ha néztetek volna, akkor valószínűleg válaszolhattatok volna a kérdésemre.

Mellesleg elmondanám, hogy ha nem érdekel egy kérdés, akkor rá sem kell kattintani!

Kedves Moderátor úr!

Nyugodtan törölheti a kérdésemet, hisz úgy látszik csak táptalajt nyújt a zavarkeltő egyedeknek! Utólag úgy is rájöttem hogy véletlenül két kérdést sűrítettem bele egybe, így tényleg szabálysértő! Köszönöm a türelmét!


Ti pedig bugyuta hozzászólók, jobb lenne ha elhagynátok a GyIK-et, mert nincs szükségünk olyanokra, akik nem a kérdésekre válaszolnak, hanem teleszemetelik az oldalt!

2011. márc. 14. 20:46
 23/54 A kérdező kommentje:
És én tényleg megéheztem egy ilyen videó nézése után, majd ettem egy kis csokis cerbonát, majd egy szelete vajaskenyeret!
2011. márc. 14. 20:48
 24/54 anonim ***** válasza:

Miért használsz olyan szót, aminek nem tudod a jelentését?

Triviális = közönséges, otromba, primitív, igénytelen. Végülis igen, ilyen ez a kérdés.

És igen, néztem már ilyen videót, de nem lettem éhes tőle. Na boldog vagy?

2011. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:

És szerinted kit érdekel, hogy te mit ettél utána???

Most ezzel menőzöl, hogy téged mennyire nem undorít el ez? Vagy mi az isten bajod van már -.-''

2011. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

[link]


A triviális egyik jelentése egyértelmű, kedves túliskolázott barátom!

2011. márc. 14. 20:53
 27/54 anonim ***** válasza:

DE - láss csodát - ott vannak azok a jelentései is, amiket én írtam.

jaj hiába próbálsz okosnak tűnni, ezt a csatát elvesztetted :) Nem sokszor vívok intelligencia-harcot fegyvertelenekkel, ez most kivételes alkalom volt.

2011. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
nem baj, már csak holnap vagy otthon és mehetsz a kisegítő iskoládba kedves kérdező :)
2011. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

Ugyanezt elmondhatnám rólad is.

Az a legkevésbé intelligens, aki külön kihangsúlyozza eme tulajdonságát.

Az otromba, mint jelentés, másodlagos, és valószínűleg a közönséges jelentéséből fakad, ami nagy valószínűséggel a magától értetődőből származtatható. Mert ha belegondolsz, az lesz otromba és durva, amelyet a köznép az ajkára vesz. És a köznép nem fog olyan dolgokat mondani, amelynek a jelentése bonyolult.

Legalábbis én még nem hallottam senkit buszon vitatkozni az időutazásról, a quarkokról vagy a neutrínókról.

2011. márc. 14. 20:59
 30/54 anonim ***** válasza:
Na ezeket vajon melyik kérdésnél olvastad.. ;)
2011. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!