Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Videókat nézegettem, amiken...

Videókat nézegettem, amiken embereket fejeznek le, erre megéheztem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy kerestem rá hogy beheading videos. Ez normális hogy egyáltalán ilyeneket néztem?
2011. márc. 14. 19:32
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
a kérdezőnek igaza van, hiába b.szogatjátok, mellesleg a sorozatgyilkosok iq-ja magasabb szokott lenni az átlagnál.
2011. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
mert a körülötted élő "emberek" sem sokkal értelmesebbek mint te kedves kérdező :)
2011. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nem azoknál amelyeket én tettem fel, ha érted mire célzok ;)


Mellesleg nem szép dolog kikezdeni a gyengékkel. Mert aztán visszacsap ha kiderül hogy mégsem azok.


És hogy ne mennyünk teljesen off-topicba:

Úgy gondolom azért éheztem meg a videó láttán, mert így próbáltam feldolgozni a "szörnyűséget". Bár nem igazán érzem így, de ez lehet egy logikus magyarázat. Nem a vér volt olyan étvágygerjesztő, sem a hús, ami még pár perce élt. Pusztán az is lehet a magyarázat, hogy eleve éhes voltam, csak akkor jutott eszembe, hogy "Na, ideje kimozdulni a gép elől!" Vajon ez a reakció normális? Próbáld meg újraértékelni a kérdést!

Mellesleg most is eszek.

2011. márc. 14. 21:07
 34/54 anonim ***** válasza:
100%
A hülye elméletgyártások helyett inkább nézd át a Magyar helyesírás szabályai című alapművet.
2011. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
Egy elkeseredett ember utolsó rúgásai ezek, kedves helyesírás ellenőr! Mellesleg nem fogok miattad feszültté válni, és összezavarodni, csak azért mert vétettem pár vesszőhibát, és mert "és"-sel kezdtem mondatot, ami egyébként nem annyira szabálytalan, mint amennyire zavaró.
2011. márc. 14. 21:14
 36/54 anonim ***** válasza:
76%

A "mennyünk" ennél sokkal durvább tévesztés. :)

Úgyis mentálisan beteg vagy, minek foglalkozzak veled többet. Nem csak szerintem vagy beteg.

2011. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

Hát igen, az off-topic a mennyünk, és oda tartunk tényleg. A stílusváltás nem ment zökkenőmentesen, ez van. :D

Mellesleg nem fogok vitát nyitni veled arról, hogy ki az őrült és ki nem, mivel ez teljesen egyéni hozzáállástól függ. Egy őrült szemében azok az őrültek, akik őt annak nézik. Szerintem te teljesen normális vagy amúgy. És hogy a te metaforádat használjam (igaz kicsit módosítva): Amit te katanának néztél a saját kezedben az valójában csak egy bokken. Nekem viszont aki fegyvertelennek látszom, ott van a két kezem, amivel egy-kettőre ripityára töröm a kis fadarabodat!


Befejeztem az evést!

2011. márc. 14. 21:24
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
de okosnak érzed magad gyp-s
2011. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
A sorozatgyilkosok valóban magas IQ-val rendelkeznek... hát a kedves kérdező nem sorozatgyilkos.
2011. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
26 perc kellett ehhez a remek hozzászóláshoz :) Gratulálok, öné a 40 millió... pengő! (1946-os árfolyam.)
2011. márc. 14. 22:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!