Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan akim már gyógyul...

Van itt olyan akim már gyógyult ki pánik betegségből? Hogyan?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichoterapeuta dokihoz járok, ő segített.
2011. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pánikbeteg voltam, még mindig vannak tüneteim, de azok már jóval enyhébbek,mint a kezdetekkor. Nekem a Neuroptim nevű étrend-kiegészítő segített. Sajnos kicsit drága 4000 Ft körül van, de garantáltan segít!Ajánlom Neked a neuroptim.hu honlapot, ahol egyéb infókat, tanácsokat is találsz! Ha erre nem találok rá, megbolondultam volna.

A pszichiáterek által felírt gyógyszereket, ha jót akarsz magadnak, ne szedd be, ugyanis a pszichiátria ugyanott tart, mint a középkorban, csak most nem hideg-meleg víz, lobotómia, meg egyéb baromságokkal, hanem kémiai anyagokkal kísérleteznek az embereken, ami ugyanúgy nem ér semmit, mint a középkori "gyógymódok". A gyógyszerektől, ha nagy szerencséd van, és nem leszel sokkal rosszabbul, akkor sem lesznek hatásosak 1-2 év múlva már. Akkor majd felírnak újabb drogot, amire szintén rezisztenssé válsz egy idő múlva, míg végül már semmi sem fog használni. Ráadásul nem is az okot szüntetik meg. Nagyon ajánlom az alternatív gyógymódokban való elmélyülést

2011. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!