Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok? Pszichológu...

Pánikbeteg vagyok? Pszichológus kéne?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok. Félek egyedül a sötétben. Nem megtestesített dolgoktól, mint betörő, hanem szörnyektől meg mumusoktól meg ilyenektől. Ez ennyi idősen nem normális. Igazából nem is tudom mitől félek, de este ha lefekszem, már zuhanyzáskor is attól rettegek egyszer ott lesz valaki vagy valami és megöl, amíg a szemem nem szokja meg a sötétet, mozdulatlanul fekszem az ágyban és majd kiugrik a szívem.Hallgatózom, minden recseg, kattog és nagyon félek. Mit kéne csinálnom,m ez tuti nem normális?
2011. márc. 19. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A pánikbetegség teljesen más, szóval nyugi, nem vagy az.

De tény és való, hogy rajtad van valami szorongás, és igen, ezzel is orvoshoz kéne menni, mert megkeseríti az életedet.

Nyilván van valami háttere, hogy miért alakult ez ki nálad.

Talán valami sokkélmény váltotta ki?

Drukkolok, hogy mielőbb megoldódjon!

Remélem, nem egyedül laksz!

2011. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, még annyit, hogy aludj felkapcsolt kislámpa mellett, aminek megnyugtat a fénye, és ha teheted, olvass elalvás előtt legalább fél órát, valamit a kedvenc íróidtól, vagy csak egy könnyű képesújságot.
2011. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyedül élsz?
2011. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Félek egyedül a sötétben" - nem olyan különös ez, gyakori

kis csendes, nyugodt zene, kislámpa -

2011. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok, mostanában akartam rákérdezni én is, azt hittem paranoiás, pánikbeteg vagyok. Állandóan nézem az ablakokat, hogy van-e ott valaki, az ajtókat, hogy zárva vannak-e, és már kicsit kezdek belebolondulni. Én a kutyámmal élek, egyedül én nem is tudnék élni, mert akkor szinte biztos, hogy megőrülnék. Szóval nem vagy egyedül, kitartás.
2011. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!