Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova menjek ha xanaxot szeretn...

Hova menjek ha xanaxot szeretnék feliratni?

Figyelt kérdés
Háziorvos? Ő felír csakúgy ha "kérem"? Vagy beutal pszichiáterhez...?
2009. febr. 24. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Pszichiáter. A tévhiteket eloszlatom, a páciensek 90%-a nem elmebeteg, ne izgulj. :) ili
2009. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tamás Miklós válasza:
83%

A pszichiáter majd eldönti, hogy tényleg kell e a Xanax.

Ha jól tudom azt "kérésre" nem írják fel.

2009. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem a háziorvos írta fel, mikor elmondtam, mi bajom van. és egyúttal pszichiáterhez is elküldött. egy hete szedem a xanaxot, holnap megyek pszichiáterhez.
2009. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Felírhatják:

1.) Háziorvos (Csak 1x, és beutal szakorvoshoz)

2.) Ideggyógyász

3.)Elmegyógyász(Eü. tér.köt.-re, ez a legkedvezőbb)

4.)Sürgősségi osztály orvosa(Csak 1x és beut szakorvoshoz)

2009. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ott el kell regélnem a lelki problémáimat (a magánügyemet) hogy miért van szükségem nyugtatóra? :S
2009. febr. 24. 19:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és a pszichiáterek normálisak, jófejek? Vagy megcsömörlött vénasszonyok?
2009. febr. 24. 19:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem magánorvoshoz mész, hanem mondjuk mentálhigiénés gondozóba, akkor még ha szeretnéd elmondani részletesen a problémádat, akkor sem lenne rá lehetőség. Sajnos futószalagon adják ki a recepteket, úgyhogy elég pár mondatban összefoglalni a problémádat, és már mehetsz is ki a recepttel. Ha magánorvoshoz mész, ott beszéltet egy órát a pénzedért, ha jó szakembert fogsz ki, akkor használ, ha nem, akkor peched van. Egyébként a Xanaxot a háziorvos is felírhatja, de én csak akkor javaslom, ha már tényleg nagyon ki vannak az idegeid, és gyógynövénykészítményekkel már nem érsz el semmi hatást.
2009. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ Neked is! Csak még ennyit: mi az a mentálhigiéniás gondozó? Bp-n hol van ilyen, hogy néz ki...?
2009. febr. 24. 20:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a negyedik kerületben lakom, és itt van, de azt nem tudom, hogy minden kerülethez tartozik-e ilyen. Egyébként olyan, mint egy háziorvosi rendelő, pszichiáter és pszichológus rendel. És mindíg rengeteg a beteg, azért írtam, hogy ilyen helyen nincs lehetőség olyasmire, hogy kiöntsd a lelked.
2009. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Énis 4keres vagyok :) megtudnád mondani merre van ez a gondozó? :)
2009. febr. 25. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!