Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova menjek ha xanaxot szeretn...

Hova menjek ha xanaxot szeretnék feliratni?

Figyelt kérdés
Háziorvos? Ő felír csakúgy ha "kérem"? Vagy beutal pszichiáterhez...?
2009. febr. 24. 16:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Írtam privit!
2009. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2009. febr. 25. 20:56
 13/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg tévhitet olvasok itt. Teljes áron bármelyik orvos bármikor felírja neked, ez nem kérdés, a háziorvos pedig általános kategóriára éveken át is, ez sem kérdés. Háziorvos-függő, van amelyik képes minden egyes receptet lekönyvelni stb, de aztán találkoztam m

ár amásik véglettel is, amelyik meg két kézzel szórja a recepteket, és azt se tudja mit ír fel (ez nem vicc, egyszer én kértem meg, hogy írjon fel valamit, fogalma nem volt mi az, de azt mondta, ha én ismerem, akkor oké, felírja)


Én azért leginkább egy magán pszichológust javasolnék, sajnos a pszichiátriák egy része futószalagszerű, azt se tudják kinek mit hova mennyi, a másik része pedig kifejezetten elvárja, hogy tegyél a zsebébe egy 20-ast, ha azt akarod, hogy meghallgasson. Azaz ugyanott vagy, mint egy magán pszichológussal, csak talán így el is értek valamit.

2009. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!