Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan gyógyulhatnék ki ebből?

Hogyan gyógyulhatnék ki ebből?

Figyelt kérdés

Sosem voltam ilyen mint most. Semmi változás nem történt az életemben. Alapvetően borzasztó naiv vagyok. Megnéztem egy szellemes démonos film két részét úgy egy hónapja. Azóta nagyon nehezen alszom el. Első két éjszaka szabályosan rettegtem. Most sem tudok aludni. Tudnék, mert rohadtul álmos vagyok, de ahogy lekapcsolok mindent, felszökik a vérnyomásom és semmi másra nem tudok gondolni.

Nagyon kérlek benneteket, ne bántsatok. Ilyen vagyok. Elfogadnék némi segítséget ezzel kapcsolatban..


2011. ápr. 9. 01:10
 1/7 Összefogás ***** válasza:
Több dolgot is tehetsz: ha újra megjelennek, határozottan küldd el őket. Mondd meg nekik, hogy térjenek vissza oda, ahonnan jöttek. Ismételd magadban azt, hogy BIZTONSÁGBAN VAGYOK. Kérd az angyalok segítségét.
2011. ápr. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De biztos vagyok benne, hogy nem bánt senki, semmi, nem követ semmi ártó. Tudom, hogy valami/ valaki vigyáz rám. Csak valahogy bekattantam és nem tudom kiverni a fejemből. Nehezen megy az alvás..
2011. ápr. 9. 02:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Máskor válogasd meg, mit nézel! Én alapból nagyon jól alszok a horrorfilmek után is, mert azért külön kell tudni választani a fikciót a valóságtól! Elalvás előtt nézz valami vigjátékot, vagy olvasgass valami szórakoztatót. És ne feledd, démonok nem léteznek! Szép álmokat!
2011. ápr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Összefogás ***** válasza:

Lefekvés előtt igyál mézes tejet, vagy orbáncfűteát, ezek nyugtató hatásúak.

Amikor jönnek a nyugtalanító képek, írd felül őket. Képzelj el egy gyönyörű tájat, vagy bármi mást, ami Téged boldoggá tesz.

2011. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én birtam a horrort, de terhesen láttam egy szellemes filmet, a végén kiírták, hogy igaz történeten alapul és a hormonok miatt bekattantam, egyedül rettegtem. Szerencsére szülés után elmúlt.
2011. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok. Nagyon köszönöm amiket írtatok!

Csodálkozom magamon, mert egy fűrész vagy akármi más vérfürdős gusztustalanság nem ijesztett meg soha életemben ennyire. Ahogy besötétedik és aludni készülök, egyszerűen rettegni kezdek. Sőt, jó ideje olyan álmaim is vannak, amiktől ugyanez a rettegős érzés fog el minden egyes éjjeli felriadáskor. Ezeken már nagyjából kezdem túltenni magam, mondhatni hozzászoktam, mert ez jóval régebb óta folyamatosan történik velem. Csak emiatt a butaság miatt a visszaalvás sem egyszerű.

Köszönöm szépen mégegyszer a tanácsokat, biztatásokat!

2011. ápr. 9. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy nem e valami valós probléma miatt idegeskedsz, és az tesz zaklatottá, nem is a film igazán! Én pld éjjel ha süvit a szél, nagyon vacakul alszok, szinte félek, pedig nincs okom rá! Szóval lehet, hogy a környezetedbe van valami
2011. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!