Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség, félős vagyok! Ötletek?

Segítség, félős vagyok! Ötletek?

Figyelt kérdés

Van valami ötletetek, mit tehetek ellene? Elég élénk a fantáziám, sok könyvet olvasok, olvastam, de utálom a horrorsztorikat/filmeket, sosem nézek ilyet. Mégis, amikor egyedül vagyok itthon, nem betörőktől félek meg ilyenektől, hanem pl egy pillanat alatt elképzelem hogy vmi hálóinges kisgyerek (tipikus horrorfilm) bejön az ajtómon. Mindeközben tudom, hogy hülyeség, mégis utána nem hagy nyugodni.

Próbáltam már harry potter módszerrel "viccet csinálni" belélőle, például hogy utána jön a viasatos SuperNanny és kikíséri:D De nincs valami tutibb ötlet? Kerülöm az összes hülye félelmetes filmet a tvben, ha ilyesmit látok rögtön elkapcsolok, de néha megragad egy-egy kép..


2011. ápr. 10. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Akaraterő.
2011. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg gondold végig logikusan... Hogy ez teljes mértékben lehetetlen. Honnan kerülne oda egy hálóinges kisgyerek? (Előző voltam)
2011. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magadnak kell legyöznöd a félelmet.Amúgy ha van rá lehetőséged vegyél egy kutyát,de nem valami kis zsebpiszkot hanem olyat ami erős de lakásba valo,mondjuk amstaff se rossz,szépen megneveled és ha félsz beengedheted a lakásba vagy a szobádba alszik a szönyegen.A kutya ugyis jelezné ha valami nics rendben,ha baj lenne akkor pedig megvéd.Probálj meg ne a hangokra figyleni és nem beképzelni dolgokat.Amúgy azok a hangok amiket sokszor este hall az ember nappal is vannak,de mivel nagy a nyüzsi nem ugy hallod öket,nem véletlen hogy még egy köcsög szunyog is annyira idegesitő tud lenni.
2011. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na kedves első,de rendes voltál:)Megnyugtattad a körös kislánnyal?:)
2011. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kutya van, egy vérszomjas golden retriever kint a kertben:D Kint alszik, mert éjszaka pörög.. Igazából jó lenne ha legalább a macsek bent maradna velem, már akkor sem félek. Ha van valami állat vagy ember a közelben az visszarángat a valós talajra..:D

De gondolom magamtól is meg kéne tanulni túl lenni ezen..

2011. ápr. 10. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
á nem vagy egyedül ,23 vagyok már de este olyan halálfélelmem van egyedül itthon ... :D
2011. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam félős-nézhettem akámilyen horrorfilmet is!De mióta a Gyilkos elmék a kedvenc sorozatom lett,azóta úgy félek mint egy gyerek.Többször megnézem,hogy bezártam e az ajtót ,ablakot,éjjelente rosszakat álmodok-egyszóval félek.Régen rengeteget bóklásztam egyedül a kutyámmal a közeli erdőkben...mára meg ott tartok ,hogy nem merek elmenni,hogy nehogy megöljön valami pszichopata gyilkos és elásson!!Na erről ennyit!
2011. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sok hülye film:D Egyszer 12 évesen egy társaságban elkezdték nézni A kört, én 10 perc után eljöttem, (mikor megtalálták a csajt a gardróbban az elején) de lehet innen gyökerezik a dolog:D

Azóta kerülöm az ilyesmit, de mégis tiszta hülye gondolataim vannak..

2011. ápr. 11. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!