Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudják hogy nem vagyok ép...

Tudják hogy nem vagyok ép mentálisan, de nem érdeklik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy járok pestre is, meg a környéken is pszichológusokhoz, és ezt a tanáraim tudják. Több pszichés bajom is van, de most azt szeretném kiemelni, hogy nem merek szemkontaktust folytatni másokkal, nem tudok más szemébe nézni, mert zavar. és a tanáraim meg leüvöltenek, hogy nézzek a szemükbe ha hozzám beszélnek.de én nem bírok, és már lassan ott tartok, hogy vagy felemelem a hangom velük szemben (ami nem lenne túl jó módszer), vagy elbőgöm magam, mert nem tudják megérteni a gondjaim. próbálom magam rávenni hogynézzek más szemébe, de nem sikerül. azért mellé leirom hátha lényeges, hogy eddig szorongásos voltam, de valószinüleg depressziós vagyok. és ezzel sem foglalkoznak a tanárok. nem tudom miért hagyják figyelmen kívűl. és lenne még egy olyan kérdésem, hogy mit tehetnék akkor ha ugyérzem rögtön elbőgöm magam a semmin óra közepén? nem szeretnék mások előtt sírni, de órárol csaknem rohanhatok ki.. végülis alergiás nem vagyok, de volt mikor aztmondtam az vagyok, de nem veszik be hogy amiatt könnyezek.. 15/L
2011. ápr. 11. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én választ a kérdésedre nem tudok adni. Viszont megdöbbentett az, hogy 15 évesen ilyen mentális problémáid vannak.:-(

Mióta, miért, hogyan??? Megdöbbentő.

2011. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a szorongás több éve tart.barátaim még oviban sem voltam, szoval ez azért durva..
2011. ápr. 11. 17:10
 3/5 anonim válasza:
Sajnos a környezet kihasználja ezeket a gyengeségeket. A tanáraid meg ha nevelni is akarnak, akkor direkt kapóra jön nekik:(
2011. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szüleid nem tudnak beszélni evvel a díszes tanári karral? Én nagyon rossz véleménnyel vagyok az általános és középiskolai tanár felhozatalról.. Az én gimis ofőm is marha "toleráns" volt mindig is. Szintén szorongó gyerekként mindig összerezzentem, ha felszólított, erre az volt a reakciója, hogy elkezdett ordibálni.. Értelmes megoldás. Szóval én azt mondom, ha egy temperamentumos szülő bemegy, és megmondja az illetékesnek, hogy neked problémáid vannak, és mi lenne, ha ezt nem tetézné, lehet, hogy magába szállna.
2011. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Játssz el egy rohamot, ami megijeszti őket.
2011. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!