Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek egy mentálisan...

Mit kezdjek egy mentálisan sérült baráttal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy éve ismerem a lányt, akivel úgy veszem észre, hogy nincs minden rendben. Két nagy problémája van. Az egyik az, hogy szinte mindenben hazudik, mintha más kóros lenne ez nála. A másik pedig az, hogy mintha több személyisége lenne egyszerre. Mit tegyek vele? Segíteni szeretnék rajta, de nem nagyon engedi. Nem szeretném, ha rosszabb lenne neki, attól, hogy én megpróbálom.

Van valami módszer?


2011. máj. 23. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kezdésképpen beszélj a szüleivel. :)
2011. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Könyörög, hogy ne tegyem meg, és kilátásba helyezi, hogy esetleg kért tesz magában.
2011. máj. 23. 17:27
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért, hogy próbáltál segíteni.
2011. máj. 23. 17:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el furán hangzik, de a legjobb amit tanácsolhatok: NE segíts rajta, ha nem kéri. Ugyanis meg sem fogja hallani, és a saját hibáiból kell megtanulnia. Ha kéri a segítségedet csak akkor ! Tapasztalat...
2011. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát rendben. Ha ennek így kell lennie, én nem tehetek mást. Köszönöm a választ.
2011. máj. 23. 18:03
 6/11 anonim válasza:
leht hogy pszihopata, azaz a lelke beteg, nincs felelossegtudata, erzelmei , nem tud kotodni huzamosabb ideig semmihez es senkihez, nem erez sajnalatot, reszvetlen, racionalis es egocentrikus, a hazudozas is ezt igazolja.Esetleg opszessziv cselekvesi kenysze van...Ha ezek megjelennek nala akkor tobb mint valoszinu, hogy az es azt gyogyitani nem lehet.
2011. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, az az "opszesszív" nem obszesszív akart lenni? ;)
2011. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
esetleg tanácsolhatod, hogy forduljon szakemberhez, az ilyen dolgok nem javulnak maguktól. ha eltört a kezed sebészetre mész, ha valami baj van személyiséged működésében, terapeutához, pszichiáterhez mész. persze tudom, hogy milyen nehéz efelé terelni valakit.
2011. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kedves utolso elotti,ha majd te is az anyanyelvedtol idegen nyelven fejezed volna be az orvostudomanyi egyetemet akkor lesz jogod engem becsmerelni!!!
2011. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki becsmérelt? Csak kijavítottam, nem kell felkapni a vizet, itt senki nem becsmérelt Téged!
2011. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!