Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyire megijedtem a filmtől?...

Ennyire megijedtem a filmtől? (Esemény)

Figyelt kérdés

Megnéztem az "Esemény" című filmet. A lényege, hogy valamiféle méreg kerül a környezetbe és kikapcsolja az emberek önvédő-mechanizmusát...a filmben a hatására öngyilkosok lettek nem kicsit brutális módokon.

Most így utána rettegek, hogy egyszer csak kikapcsolódik az önkontroll és elkezdem vagdosni az ereimet..Persze semmi kedvem hozzá :)


Régebben is volt velem olyan, hogy például ha magasan voltam (mondjuk egy toronyban) úgy éreztem, hogy "vonz a mélység". Tehát rettegtem, hogy az egyik pillanatban bekattanok és leugrom.

Most is pont ez az érzés jött elő erősen.


Normális vagyok?


2011. ápr. 23. 13:50
 1/5 anonim válasza:
Sztem ez nem a filmtől van.Néha én is késztetést érzek fura dolgok megcselekedésére.De aztán le tudom küzdeni a vágyat,csak reálisan kell gondolkodni.
2011. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most komoly?? Velem is így van, pedig én nem láttam a filmet. Nem tenném meg soha, de valamikor tökre vonz a dolog!
2011. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A horrorfilmek, legyenek bármilyen hihetetlenek is, mindig a mindannyiunkban meglevő félelmekre alapoznak, azáltal hatnak.
2011. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is gyakran van ez így. Mondjuk jön a vonat, és valami "vonzz" hogy elé ugorjak. Persze nem tennék ilyet, szeretem az életem, és nem akarom eldobni magamtól, egyszerűen magam sem tudom elmondani, mit érzek olyankor...
2011. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy kitalált az egész utána bátran lehet nézni horror filmeket bármennyire véres és durva. Engem jobban megijesztenek az interpoolakták (valós történetek feldolgozása). Pl amikor éjjeli vontatokon egy baseballsapkás szedte az áldozatokat.
2011. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!