Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez szociális fóbia, vagy mi?

Ez szociális fóbia, vagy mi?

Figyelt kérdés

pl. mikor megyek a buszmegállóba és röhögnek, úgy érzem, rajtam nevetnek. Vagy mondjuk amikor a suliban(ez a legidegesítőbb beképzelésem) megyek a folyosón(nagyon hosszú folyosó.....),akkor mindig úgy érzem, h mindenki engem figyel. :(

Amikor az utcán vagyok, akkor is olyan, mintha mindenki engem nézne. Ha másvalakivel együtt megyek, akkor nincs meg ez az érzés, mert azzal az emberrel törődöm és nem a környezetemmel.

De akkor is rossz, nem járkálhatok mindenhova másokkal :( Próbáltam úgy is, h zenét hallgattam:semmi hatása, ugyanúgy éreztem azt a kínos érzést. Mostanában barátkozom másokkal, ezzel nincs gondom. De ha egyedül vagyok néhány ismeretlen emberrel,

görcsbe rándul a gyomrom, rosszul érzem magam.

1 éve depressziós voltam és nagyon önbizalomhiányos (utóbbi még most is jelen van, de már nem olyan nagyon).


S.O.S.! 16/L


2011. ápr. 17. 10:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
vagy esetleg sportolj...járj el konditerembe...az elvonja a figyelmed, levezeti a feszültséget, és egy két hónap mulva olyan testet formálsz magadnak, hogy minden pasi a lábaid előtt fog fetrengeni:D
2011. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet attól. Hatalmas szerepe van abban, hogy milyenné válunk a szüleinknek, a gyermekkorunknak. Meghatározó. Szerencsére vannak szakemberek, akik korrigálhatják az esetleges hibáikat és ezáltal sokkal élhetőbbé válhat az életünk.
2011. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ilyesmin én is átestem a Te életkorodban, meg sokan mások is. Valamilyen szinten természetes. Szóval nem feltétlen baj. Idővel elmúlhat. Persze így távolból nehéz megmondani, nálad is ez van-e.
2011. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
:S
2011. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!