Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van, ha már félek otthon...

Mi van, ha már félek otthon lenni? ! Ha már félek a saját családomtól? !

Figyelt kérdés
Néha...de egyre inkább az van, hogy megijedek, pánikszerűen félek másoktól, rokonoktól, ismerősöktől. Nem bántottak (fizikailag), de nem érzem magam biztonságban másokkal. Miért van ez? Mit tegyek?!
2009. márc. 5. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha valtoztatni akarsz, akkor irany a pszichologus.
2009. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus és minél előbb. Azt írod, hogy egyre inkább, tehát minél többet vársz annál rosszabb lesz.
2009. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Irány a pszichiáter!

Jobb hamarabb, mint későn, de jobb későn, mint soha.

2009. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Mondok egy hülye tippet.: öld meg és jobb lesz! (elv)

Na jó ez azért még se..nem kell ehez pszhihológus, vagy külön csoda doki.Nem.Felejtsd el.Ehez csak elszántság kell, a tiéd, hogy legyen erőd ezeket lemondani, elfelejteni, és találj ki magadnak egy kúrát.Jobb lesz hidd el.Én is szenvedek egy hasonló betegségbe.De ez nem olyan, én is kitaláltam egy kúrát, de hát majd esz eredménye.De ez nem ilyen, betegség na mind1. sok szerencsét.Én nem fordulnék pszihihez.ennyi.viszlát.

2009. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, hát ez egy igen komoly probléma.

Szerintem próbáld veluk megbeszélni a problémádat, más itt nemnagyon segíthet, meg fognak érteni téged.


Princess

2009. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lógj a barátaidal s kerüld el a házatokat!
2017. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!