Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Otthon minden...

Mit csináljak? Otthon minden éjjel pánikrohamom van, a koleszban semmi bajom.

Figyelt kérdés

Koleszos vagyok, és az a helyzet, hogy amikor csütörtöktől vasárnapig itthon vagyok, minden éjjel pánikrohamom van valamiért. Amikor a koleszban vagyok, semmi bajom. Régebben kezeltek pánikbetegséggel. Az a baj, hogy most már minden éjjel úgy fekszem le, hogy tudom, hogy fel fogok kelni egy rohamra, és emiatt sokszor vagyok reggel fáradt. Már próbáltam, hogy megfordulok az ágyban és úgy alszom, de ez se segít.

20/L


2010. febr. 20. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Otthon mitől félsz? Attól, hogy egyedül vagy egy szobában? vagy mitől?
2010. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom. Folyton azt álmodom, hogy bogarak vannak az ágyamban és inkább ettől leszek rosszul...
2010. febr. 20. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor érzed hogy kezd eluralkodni rajtad, akkor valami szépre kell gondolni és mosolyogni. Ha nem megy, akkor felkelsz, felkapcsolod villanyt, eszel-iszol vmi finomat, aztán mondogatod hogy nyugalom, nincs semmi baj, el fog múlni. Nem hagyod, hogy elhatalmasodjon.
2010. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Aha, hát akkor vasald ki minden este az ágyneműt. Attól megdöglenek, ha vannak, ha nincsenek, akkor is :)
2010. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aztán meg lesöpröd, lerázod, hogy ne kelljen döglött bogarak közt aludnod :)


Szerintem ha ezt megcsinálod minden nap, egy idő után megunod, és talán elmúlik a bogármánia is.

2010. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2010. febr. 20. 13:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ismét előjött valami régi elfojtott dolog, amit csak pszichológus tud kideríteni, bármit csinálsz, csak elodázod a segítséget, amit ő tudna nyújtani és hamarabb túllennél az egészen, ha elmennél.
2010. febr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szüleidhez kötödő elfojtott düh miatt van.
2010. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni, de szerintem ez az ágyneműkivasalás nem túl jó ötlet mert ebből egy rituálét fogsz csinálni minden este és ez kényszercselekvéshez vezethet.
2010. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!