Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettenetesen megijedtem. Ez...

Rettenetesen megijedtem. Ez mi volt?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap teljesen kiesett. Csak szórványokra emlékszem. Valakinek a képéhez írogattam Facebook-on, meg mintha az egyik angol ismerősömmel is beszéltem volna, meg a barátnőmmel. Anyám azt hiszi ittam, pedig nem, azt sem tudom hol a pia... Mostanában nem voltam beteg, semmi sem történt velem. Illetve annyi, hogy egy teleszívott kullancsot húztam ki a köldökömből. Esetleg ez a dög tehet erről? Van ennek valami magyarázata?
2011. jún. 21. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Igen van. Ha fertőzött volt a kullancs, kezdheted a búcsúleveleket írogatni. Vagy elmész az orvoshoz. Az agyvelőgyulladás nem játék.
2011. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal fordulj orvoshoz, ha nem rendel a kőrzetid, akkor irány az ügyelet, vagy kórház.
2011. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menj el orvoshoz, biztos ami biztos!

Remélem nincs túl nagy probléma. Mert nekem is volt ilyen, hogy kiesett egy fél nap pl.

De majd írd meg mi történt.

Üdv.

2011. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez nem játék, azonnal fordulj orvoshoz. mikor történt ez a kullancseltávolítás?
2011. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már egy hete történt az eset legalább...ma voltam dokinál, és ő nem talált semmit, de nem vagyok megnyugodva. Még majd megyek vizsgálatokra, remélem megmagyarázzák mitől volt ez a kiesésem.
2011. jún. 22. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!