Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baja anyámnak? Teljesen...

Mi baja anyámnak? Teljesen szét van.

Figyelt kérdés
Ma reggel felkeltem, kimentem meglocsoltam adott egy ezrest. aztán összebalhéztunk, hogy én kötekedek vele (csak megkérdeztem miért keverte össze a kétfajta tusfürdőt) Csapkodta magát összeveszített apával. Aztán kimentem megcsinálni a bicajomat kijön hogy örülök hogy elbasztam a napot?! mondom mivel is ? aztán bemegy.. kijön hőzöng " Fiatalúr az ezrest kérem vissza " oda adom neki. Az a lényeg: csörög a telefonja nem jön ki. Felveszem egy 2 perc múlva, mondom szia adom anyát. Beviszem beszél lerakja. Jön egy sms nagynénémtől hogy Kellemes húsvéti ünnepeket. Nem jön ki. Jelez megint, nem jön ki.. jelez újra megint nem jön ki.. leteszem elé ül pokerezik neten tovább. Mondom elolvasnád?! ül azt néz... mi lehet vele?!
2011. ápr. 24. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
klimax? hagyd
2011. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
itt valami idegbaj lehet.. veszekedett pörgött ül azt mint aki nemtudom, agyvérzés után lenne kb olyan..
2011. ápr. 24. 15:49
 3/8 tetris ***** válasza:

Holnap van a locsolkodás!

Anyádnak lehet, hogy most vannak a nehéz napjai.

2011. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez nem megszokott dolog. Anyám folyamatosan depizik olyan mint akinek világfájdalmai vannak. Ránézel és azt mondod hogy meghalt minden ember akit szeretett. Kb ilyen. Vagy mintha egy bomba robbanna bármelyik percben a lakásban, amiről mi nem tudunk . Ilyen fejjel járkálgat egésznap.. meg most nincs magánál..
2011. ápr. 24. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:

apád se tudja? valami csak történt (telefon) amitől kiborult

mennyi idős?

2011. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
46 éves mi balhéztunk reggel, amitől csapkolódott meg veszekedett meg minden.. most meg felállt a géptől kijött bebaszta kétszer a fürdőszoba ajtót a wc tetőt kiment a levegőre a szúnyoghálót is kipróbálta milyen hangja van és vissza ült netezni..
2011. ápr. 24. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:
46 akár már lehet korai klimax is
2011. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet..
2011. ápr. 24. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!