Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérlek adjatok tanácsot, mit...

Kérlek adjatok tanácsot, mit lehet a vagdosási kényszer ellen tenni, mikor rám jön?!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2011. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz és pszichiáterhez is, sokat segítenek.
2011. ápr. 26. 10:48
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
menj a konyhába és segíts anyukádnak zöldséglevest csinálni!
2011. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

régen én is vagdostam, de utána mindig azt kívántam bár ne tettem volna, szörnyű érzés volt félni, hogy észreveszik. na, én erre az érzésre gondoltam! amíg vágsz, az csak pár pillanat, de utána a heg jó sokáig gyógyul.


az alapgondra meg tényleg pszichológus!


kitartás! :)


27/L

2011. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
mi idézi elő? Mi történik, ami után vagdalni van kedved?
2011. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Általában valami nem sikerül, valamit elrontok, megbántok valakit, elégedetlen vagyok magammal, dühös vagyok és haragszom magamra, stb.

Sok minden kipróbáltam már, elviszem a kutyát sétálni, stb...de nem jön be, utána ugyanúgy körülötte forognak a gondolataim, a munkahelyemen is. Tényleg nagyon rossz, ha észreveszik, ezért, ha nem udom legyőzni, a derekamon szoktam.

Anyukámmal sajnos már nem élek együtt.

25L

2011. ápr. 26. 11:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Ismerős. Ha budapesti vagy, akkor tudok olyan csoportot, ahol pont az ilyen jellegű késztetések és egyéb indulatok kezelési technikáit tanítják.
2011. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok...megköszönném!
2011. ápr. 26. 13:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Én leszokóban vagyok a vagdosásról, már lassan egy hónapja nem vágom magam. Azért sikerül, mert tudom, hogy a batárnőm nagyon szomorú, ha látja, megint tele vagyok sebekkel. Tehát a kedvéért megállom, és inkább felhívom telón, és beszélgetek vele. Az első 3-4 perc vészes, de utána mindig jobb lesz. 15-20 perc beszélgetés után már nem is érzek kényszert rá, annyira eltereli a figyelmem. Ezt még nem próbáltad?
2011. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy az alapbetegséged mi, ha szabad ilyet kérdezni?

2011. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!