Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek szorongás ellen?

Mit tegyek szorongás ellen?

Figyelt kérdés
Suliban, utcán, vagy bárhol ahol emberek látnak állandóan feszültté válok, görcsöl a szemem pl, ha beszélnem kell valakivel akkor is feszült vagyok hogy hülyének néz-e stb. Felmegy a pulzusom és elkezdek remegni ha vmi idegesítő helyzetbe kerülök (felelés, dolgozat). Már itthon magam előtt se tudok vmi nyugodt lenni, állandóan ez foglalkoztat, hogy hogy viselkedek. És nem igazán tudom kibeszélni magamból ezt a viselkedést, volt amikor ez miatt már azt hittem megőrültem. Pedig nem lenne nehéz az iskola nekem, de az a feszültség amit nap mint nap (nem mindig egyenletesen) megtermelek
2011. nov. 15. 17:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Utolsó mondat nem lett túl értelmes: "Pedig nem lenne nehéz az iskola nekem, de azzá teszi a feszültség amit nap mint nap (nem mindig egyenletesen) megtermelek"


Egyébként 19

2011. nov. 15. 17:39
 2/12 anonim ***** válasza:

velem is volt ilyen ,pánikbeteg vagyok.

magne b6 és pszichológus segített megoldani a problémát.

2011. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Próbáld ki a SEDATIV PC homeopátiás szert Nyugtat, de nem leszel álmos, nem szoksz rá, nincs mellékhatása. Persze nem ártana elmenni idegorvoshoz. De tudom, hogy általában nem mennek a fiatalok, csak akkor, amikor már más is észre veszi a szorongást
2011. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pánikbetegség tünetei szerintem rám is jellemzők. Bár rámillenek a kényszergondolatok, meg a fóbia is. Bár az egészet inkább az okozhatja, hogy voltak rossz osztályaim és most is elég kevés emberrel érintkezek.. Ilyenről, hogy barátnő nem is gondolkozok egyelőre, erőm se lenne hozzá, meg minek, ráér.. Bár legalább engem legalább így nem zavar
2011. nov. 15. 20:32
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy gyógyszerek nem tudom mennyire lennének hasznosak, mert nálam inkább bebeszélés, kényszergondolatok alapon jön az idegesség.. Ezt szerintem nekem lehetne megoldanom belül csak, esetleg terápiák, de az meg idő, meg jobb lenne magamtól megoldani. Csal ennyi önbizalommal nem könnyű a szarból várat építeni belül magamnak..
2011. nov. 15. 20:36
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Azt te csak gondolod, hogy a gyógyszer nem segít. A pánikbetegség magától, és akarattól, még nem múlt el, hiszen az egy hormon hiány oka.
2011. nov. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szerotonin hiánya okoz pánikbetegséget szorongást. Ha gyógyszerrel pótolják a hiányzó hormont, megszűnik a szorongás. Itt olvashatsz róla


[link]

2011. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

meggyógyult pánik beteg beszámolója, érdemes elolvasni:

[link]

2011. nov. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szociális fóbia és pánikbetegség
2011. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
52%
tudom, nem lényeg, de fiú vagy vagy lány? :) amúgy olyan, mintha rólam írtál volna
2011. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!