Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik megakarnak halni vagy...

Akik megakarnak halni vagy akik depressziósok azok megosztják másokkal a bánatukat (mármint legjobb baráttal)?

Figyelt kérdés
Bocsi, remélem érthető, csak már álmos vagyok.
2011. máj. 1. 00:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én megosztom még akár haverommal is, mert én a haverokban is bízom. És nem azért mert azt akarom h tudják, mindössze azért h ő ehhez mit szól, vagy ha ez sem érdekel, akkor is el kell valakinek/valakiknek mondanom h mi baj van. És tudom h ők ha tudnak biztosan segítenek.:)
2011. máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak mert van egy barátnőm. Ő az egyetlen. Két éve ismerem. És nem tudom, hogy elmondjam e neki. Mert akkor félek, hogy jobban kötődnék hozzá.
2011. máj. 1. 00:31
 3/17 anonim válasza:
Akik megakarnak halni, nem osztják meg másokkal a bánatukat.
2011. máj. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Akik meg akarnak halni,azok nem reklámozzák. Akik elkezdik írogatni meg mondogatni,azok hisztiznek és annyi a céljuk,hogy felfigyeljenek rájuk, ráadásul tudják,hogy valaki megakadályozza őket.Az ilyeneket én fel is rúgnám...


Ha bánatod van,nyugodtan mond el a barátodnak,ezért a barátod,hogy megoszd vele az érzéseidet.

2011. máj. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jó, igaz is, akkor úgy kérdezem, hogy akik pl depressziósok azok elmondják a barátaiknak?
2011. máj. 1. 09:47
 6/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mondd el neki mindenféleképpen, ez nem reklámozás, ezt tudatod vele. Nem az egész világgal tudatod csak a barátnőddel.

2011. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Nekem legjobb baratnom ongyilkos lett Es nem mondott semmit :,(
2011. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Részvétem. :(

Mondjuk az ilyen dolog nagyon szörnyű tud lenni.

2011. máj. 3. 16:03
 9/17 anonim válasza:
Utolso vagyok : ha telleg Jo baratnod mondd el neki nehogy nagyobb baj legyen
2011. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hát nekem rajta kívül nincs más barátnőm. Van egy két ember akikkel beszélő viszonyban vagyok.


Szóval az az egy ember tudom, hogy nem mondaná el másnak és hogy ő is ment át rossz dolgokon (amiket megosztott velem), de attól félek lehet megbánnám, hogyha elmondanám neki, hogy mi bajom van, kettő nem szeretnék senkivel sem erős kötődést kialakítani (legalábbis az én részemről).

2011. máj. 3. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!