Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért riadtam akkor fel?

Miért riadtam akkor fel?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,lány.Februárban kezdődött el ez az egész.Minden rendben van velem,úgy érzem,kicsit bezártnak érzem magam,ki kellene mozdulni.De majd nyáron akarok többet elmenni ide-oda.Suliidőbe nem igazán.9.-es vagyok,vannak barátaim,szerintem itt is minden rendben van.Azt nem értem,hogy februárban elkezdett furcsán fájni a hasam,meg néha korog(de nem vagyok éhes),és csak akkor,mikor összehúzom a hasam.Volt erre vonatkozó vizsgálat,hogy miért járt ez a fájás hasmenéssel is és ájulással is egy időben.Vírust gyanítottunk,de nem termelődött ki semmi erre mutató baktérium.Ráadásul még egyéb dolgokra is negatív lettem(tehát se bélférgeim nincsenek,se egyéb betegségeim.)Ez a dolog később hányásos hasmenéses betegségként jött ki 2 hetére arra,hogy az első volt.Másodjára már nem ájultam el,természetesen az elsőnél is laktívval,Magne B6-tal,meg Norma Flor-ral.A hányás meg a hasmenés aztán elmúlt 1 nap alatt,hála a főtt krumplinak és egyéb termékeknek.Nem vagyok azaz ideges,verekedős(hajtépős..stb.) fajta,bár néha adódnak kisebb konfliktusok.Ezeket fel sem veszem szinte.Nem is vagyok depressziós.Amúgy még néha előjön ez a hasmenés,sőt tegnap kivilágosodott a székletem,ma meg megjött a menstruációm(ami már beállt).

Nem értem én ezt,a haskorgás még mindig nem múlt el és néha előjön.És ráadásul ma reggel felriadtam 4 órakor.

Köszönöm,aki végigolvasta!:)


2011. máj. 1. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem neked komoly figyelemhiányod van. most ez komoly, hogy fél oldalt írsz a fosásodról, aztán az a kérdésed, hogy miért keltél fel hajnal 4-kor?

hagy ne mondjam, hova menj...

2011. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolkodj el magadon..
2011. máj. 1. 17:04
 3/7 A kérdező kommentje:

...azon is gondolkodj el,hogy kit hogyan bántassz meg és mikor!Nem tudod,milyen beláthatatlan következményei lesznek.

Én nem leszek öngyilkos.

De valaki már ettől is az lenne.Én nem törődök annyira a te véleményeddel.Ember sem vagy.

2011. máj. 1. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a haskorgás szerűség az emésztésnek a hangja, szerintem normális. A hasmenés lehet calici virus, idegesség, stb... pszichés ok is, de nem vgyok orvos
2011. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az első kommentelő vagyok, az előttem lévőnél van az igazság, most már tuti, hogy pszichés oka van a bajodnak. jézusom, milyen lehetsz az életben? öngyilkosság? attól, hogy értelmetlen kérdést teszel fel??? te ennyire hülye vagy???

menj ki a levegőre, és kezdj a való világban élni...

2011. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sőt, megint végigolvastam, amit írtál, komoly problémáid lehetnek tudat alatt magaddal és a szüleiddel. 15 évesen azt mondani, "gondolkodj el magadon", biztos sokat hallod ezt anyukádtól vagy apukádtól, és ez bántó neked. ezért azt hiszed, nekem is bántó lesz.

+ azt írtad, voltál orvosnál. ha ő azt mondta, semmi bajod, akkor valszeg semmi bajod. esetleg pszichológus, na az tuti segítene...:P

2011. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem eszel rendszertelenül? Nem leszel bulémiás???
2011. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!