Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez és hogyan tudom kezelni?

Mi ez és hogyan tudom kezelni?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy igazából milyen mentális problémám ezért leírom: focinál jött elő hogy tudok játszani de egyszerűen nem tudok érvényesülni...ez nem csak rendes meccseken jön elő hanem amikor csak így simán lemegyünk a haverokkal focizni...amint hozzám kerül a labda egyszerűen mintha egy kicsit elsötétülne minden nem tudom hogy hirtelen mit kezdjek nehezebben kapok levegők és így nem tudok játszani...meccsen is kapok egy magas labdát amit amúgy simán le tudok venni de látom hogy jönnek felém elbizonytalanodom és elvesztem...mi ez és hogy tudnám kezelni,megszüntetni?
2011. máj. 1. 22:21
 1/3 matekid válasza:
Gondolj ki nagyon sok utat hogy mit csinálj vele pl:ha közel vagy a kapuhoz rálövöd, azonnal passz egy kapuhoz közeli játékosnak stb.
2011. máj. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy mivel csapatjátékról van szó, így tudat alatt attól félsz, hogy ha tőled veszik el a labdát, így miattad kerül hátrányba a csapatod átmenetileg. Ezért bepánikolsz, beijedsz és ez miatt nem tudod, mit csinálj.


-moi2011-

2011. máj. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de....ha az elején van 1-2 szép mozdulatom igaz akkor is parázok de akkor kicsit oldódom reakciótól függ
2011. máj. 2. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!