Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Nem tudok...

Mit csináljak? Nem tudok utazni, így nincs értelme az életnek

Figyelt kérdés

Sziasztok


21 éves lány vagyok. 17 éves korom óta pánikbetegségben szenvedek. Eddig metrón nem utaztam, mert elájultam. Mára már olyan szinten lett ez az egész, hogy ha tömött a busz, villamos akármi nem megyek vele egy megállót sem. Szedtem régebben erre gyógyszert, de abba hagytam, mert kijött a mellékhatása, de aztán jobb lett. Ha most újra kezdeni szedem 1-2 hétig nagyon rosszul lennék.


Ez így nem állapot!! Mit csináljak:: Segítsetek kérlek!


ui: Keresztanyukámnál is így kezdődött, majd az utcára nem tette ki a lábát egyedül...


2011. máj. 5. 13:30
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
A párom, szüleim előtt szégyenlem!
2011. máj. 5. 13:32
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
tesom is ilyen volt, meg anyukám is. megtudhatom milyen gyógyszert szedsz? többet tudok mondani :)
2011. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Persze: Rexetin és elenium.
2011. máj. 5. 13:34
 4/27 anonim ***** válasza:
80%

járj bringával, szekszi leszel :D addig pedig kezeltesd magad, hátha javul a dolog.


nekem akkor van ilyen bajom, ha nincs nyitva egy ablak sem a buszon vagy villamoson. pláne, ha még egyedül vagyok, és tüzetesen végignézek mindenhol. egyszer rámjött a pánik, és leszálltam. ez akkor ciki, ha sietsz és késésben vagy.

2011. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
esetleg válts át frontinra és paroxat-ra. ezek nagyon jók. tesom is ilyen volt. nem mert menni sehova. 3 hónapig feküdt. ujra kellett neki tanulni járni mert nem mert elindulni sehova. de mára már jóó :D és ezektől:D csk ajánlani tudom :D am első voltam :D
2011. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
először is menj el pszichológushoz
2011. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nekem erre azt mondta az orvos, hogy ezek olyan gyógyszerek amiről nehezebben szokok le. Ezért ezt a kettőt írta akkor fel.
2011. máj. 5. 13:42
 8/27 anonim ***** válasza:
54%
probald meg amit irtam:D paroxat és frontin :D jol leszel tőle. :D csak amig hozzá szokszo addig álmos leszel :D de no problem :D első voltam :D
2011. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Frontin tabletta nagyon jól nyugtat.

Próbáld megkeresni a kiváltó okot, ami elindította ezt a folyamatot.Ez lehet egy temetés, egy baleset látványa, vagy hasonlók.Én megtaláltam a kiváltó okot, így nem kell gyógyszert szednem, helyre jöttem.

2011. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

ujkorklub.hu

es nezz körül a neten, termeszetes szereknel, pl. homeopatia van-e ilyesmire?

2011. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!