Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiknek testi tünetekkel jár...

Akiknek testi tünetekkel jár a szorongás, van hogy váltják egymást a tünetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nekem,van hogy 1 hétig a fejem szorit,aztán elmúlik,jön a sziv szúrkálás,aztán gombócérzés a torokban és kezdődik előről.Voltam már ezekkel orvosnál nem találtak semmit.Most épp a fülem szorit,dugul el egy egy pillanatra,néha megszédülök,a fejemben mintha áramütés lenne.Mindenki azt mondja ne foglalkozzak vele,ne gondoljak rá,de mikor érzem,hiába pár másodpercig tart,utána már félek,mikor jön újra.Mit lehet tenni ez ellen?Volt már igy más is?
2011. máj. 5. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is váltakozik. Általában a hasam fáj,néha enyhébben, néha olyan szinten,hogy a mellkasomba is sugárzik és fel sem bírok állni. Amikor megpróbáltam nem foglalkozni vele,lett egy pánikroham szerű valamim (szorító mellkas,nehézlégzés, szapora szívverés, stb). De szokott hőemelkedésem lenni, hányingerem, szédülés, meg ilyesmi finomságok. Természetesen én is voltam már kardiológustól kezdve szemészig, bőrgyógyász,belgyógyász, stb..és mindene negatív, szóval egyértelműen pszichés.

22/L

2011. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,nem is tudtam hogy ilyen tüneteket is okozhat a szorongás.
2011. máj. 5. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:

A létező összes tünetet produkálhatja sajnos.:) Csak pszichológus segíthetne rajta,vagy legalább enyhítheti, és ritkábban lenének ilyenek. Ajánlják még a jógát,ami nagyon hatásos,de nekem arra sajnos nincs időm (tanulok,dolgozok,háztartást vezetek, nagymamámat gondozom). Ha neked van időd rá,kipróbálhatod, állítólag tényleg nagyon jó!

22/L

2011. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A jógáról én is hallottam,de még nem próbáltam.Én a kislányommal vagyok itthon,de nagyon sokat egyedül,igy nem igazán tudnék eljárni.
2011. máj. 5. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudsz skype-on is beszélni hozzád hasonlóan egy cipőben járt emberekkel ,akik már gyógyultak.


Nézz szét itt:

[link]

2011. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!