Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek az emberektől? (lent)

Félek az emberektől? (lent)

Figyelt kérdés

Amikor iskolába megyek vagy jövök egyedül, és ha mellém vagy elém ül/áll valaki a buszon, mert nem sikerült beülnöm egyszemélyes székbe, akkor hirtelen ledermedek és elkezdek kicsit(szerencsére nem észrevehetően) rángani, izzadni és levegőt is kapkodom. Valaki más is van így? Mitől van ez?

16/L


2011. máj. 6. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Pánik betegséged van! Fordulj pszichológushoz.
2011. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

szia!

én is így vagyok vele,mióta az előző párom féltékeny volt még a az isten f@$3* is és megvert otthon,ha egy férfi rám nézett,hát még ha köszönt is...

igaz már egy éve nem vagyunk együtt,a mai napig összerándulok,ha valaki idegen velem akar beszélgetni:(


volt valami rossz élményed?

2011. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TheFPSVik válasza:
Szerintem ez valamilyen gyermekkori trauma miatt lehet...de tényleg fordulj orvoshoz!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen utálom ha rám néznek is!Rögtön rosszul leszek attól is:S Csúnyának tartom magam. De olyan szinten, hogy rám tör ez a "roham" Pedig azt hiszem átlagos vagyok...Eddig soha senki nem csúfolt, vagy szólt be. De ha a közelembe van valaki, amikor egyedül vagyok, akkor ez történik. Nehéz leírni pontosan...
2011. máj. 6. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy gyógyszerekkel esetleg meg lehetne oldani a problémádat.

Inkább szerintem járkálj emberek közé (ne csak buszon, közlekedésen, suliban stb.) hanem menj ki mondjuk a parkba és sétálj mellettük. Próbáld megszokni vagy hülyén mondva "elviselni" őket.


El fog ez majd múlni szerintem csak idő kérdése.

2011. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a levelet annak aki írt :)
2011. máj. 6. 20:31
 7/9 A kérdező kommentje:
meg persze a válaszolóknak is köszi a kommenteket :)
2011. máj. 6. 20:32
 8/9 anonim válasza:

én is ugyanígy vagyok :S nagyon rossz ha meglátok valakit szembe jönni akkor megijedek és kapkodok levegő után .. az a legrosszabb hogyha van velem valaki akkoris :S

15/L

2011. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ma 12:45: ha van veled valaki akkor is?:S Az nem valami jó...:(
2011. júl. 17. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!