Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek az emberektől?...

Miért félek az emberektől? Miért nem tudok megnyílni?

Figyelt kérdés

Már kb. 2 éve tart ez,hogy nem szeretek nagyobb társaságba járni,mert nem tudok mit hozzáfűzni a témához,nem birok megszólalni,félek,hogy vajon mit gondolhatnak rólam.Ha valakivel(bárkivel)kettesben maradok és beszélgetnem kell vele,feszengeni kezdek,még ha nem is jelentős személyről van szó.Sokat ülök a gép előtt,msnen szinte nem ír rám senki,én se szoktam senkire.Tudom,hogy ki kéne mozdulnom,de én nem merek elhívni senkit.Van egy legjobb barátnőm,neki tudok csak megnyílni teljesen,bár őt sokan veszik körül,mindig neki van pasija(pedig mondták már rám,hogy szebb vagyok,szerintem nem,ő néha velem nem is foglalkozik...Félek,ha ő se lesz nekem,mihez fogok kezdeni.Bizonytalan vagyok,önbizalmam nincs,mindig attól félek,hogy kinevetnek és kibeszélnek a hátam mögött.

15/L


2010. ápr. 28. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindenki átesett ezen mégis azt klel mondjam hogy nincs igaz.nem nevetne ki mindenki és igenis megérné ha kicsit bátrabb lennél és nyitnál a világra.Később csak bánni fogod ha nem így teszel.Az meg hogy néha beég az ember természetes ki nem szokott?Mindenkinek nem lehetünk szimpatikusak.
2010. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs igazad*
2010. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ja és figyelj olyan emberek mindig lesznek akik rossz megjegyzéseket tesznek de azok vagy szimplán rosszindulatúak vagy irigykednek.Nem kell velük foglalkozni.
2010. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Az alapvető probléma az önbizalomhiányod! Nem mersz megnyílni az embereknek, mert gátlásaid vannak. Módszeresen kerülsz minden olyan helyzetet ahol konfrontálódhatsz. Alapvetően kéne változtatnod a személyiségeden, mert ez nem egy olyan dolog amit az idő múlásával majd kinősz!
2010. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dobj egy msn-címet, szívesen dumálok veled... Megpróbálhatok segíteni, ha szeretnéd, attól pedig nem kell félned, hogy én mit gondolok rólad, mert tuti nem nézlek le, vagy ilyesmi...:)

Szóval dumáljunk, ha gondolod...


18/L

2010. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én dettó ilyen voltam mint te!Igaz ennek már 10 éve.Nagyon zárkózott lány voltam mindig.Még a boltba is úgy mentem,hogy tiszta ideg voltam nehogy valaki szoljon hozzám vagy találkozzak valakivel.Amikor később dolgozni mentem ott is inkább hallgattam,nem szoltam senkihez!Akkor javult a helyzet amikor megszületett az első majd a második babám.Mostmár így a 30-hoz közeledve bárkivel leállok dumálni.Elég határozott lettem.Remélem neked előbb megjön az önbizalmad.Ha kíváncsi vagy még valamire írj nyugodtan!krisztina
2010. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szociális fóbiának tűnik
2010. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia:)

na ezt mintha rólam írták volna...:)

csak pár évvel idősebb vagyok:)

szerintem az lenne a legfontosabb, h sajátmagadról elhidd, hogy képes vagy bátrabb és közvetlenebb lenni:)

mindig mondd magadnak, h képes vagyok rá, sikerülni fog és hidd el h minden oké lesz:)

fiatal és szép lány vagy, és mindenekelőtt nagyon értékes, ez ne feledd:)

nézd csak meg a képeket iwiw-en pl vagy egyszerűen más csajokat...kevésbé szép lányoknak is mekkor önbizalmuk van, akkor neked miért ne lehetne?:)

tudom, hogy nem egyszerű dolog ez az egész, de próbálj meg beszélgetni a hozzádvaló emberekkel, olyanokkal, akik olyanok, mint te, vagy pl. suliba a csendesebb emberekkel, lehet h tök jó fejek:)

és ne aggódj, majd te is megtalálod a helyedet, a nekedvaló barátokat:)

és róluk tudni fogod, h igazán szeretnek:)

légy vidám, halgass zenét...vagy pl. vmien közösségi portálon ismerkedj...hotdog.hu-n vagy amik még vannak:)

persze azért tudod óvatosan, mert sok a kamureges:)

hátha megismernél pár embert, akik szintén olyanok, mint te, és nem is laknak messze tőled:)

ha beszélgetnék velük pár hétig msn-en, már lenne témátok és a talinál egyszerűbb lenne, legalábbis szerintem:)

szurkolok neked:)

sok sikert:)

2010. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!