Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalatok a Sertralin...

Tapasztalatok a Sertralin Sandoz hangulatjavítóról? Gyengébb, mint a Cymbalta?

Figyelt kérdés
Sztem nem vagyok pánikbeteg. Inkább olyan "Doktor úr, én mindenen olyan hamar felidegesítem magam. De hát miért? MIT MIÉRT???" hangulatom van. Okom van rá, megyek majd hétfőn pszichoterápiára, csak tényleg az a helyzet, hogy nyakra-f*szra mindenkinek dilibogyót írnak ki anélkül, hogy ismernék a hátteret. Vm mindenképpen kell, mert a 3x1 mg Rivotril önmagában már nem elég.
2011. máj. 18. 21:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nyilván ő írta fel a Rivotrilt is. Cymbalta mellett álladóan öngyilkos akartam lenni, azt újra nem akarom. Még csak 2 napja szedem ezt a Sertralin Sandozt, de fáj a gyomrom és nincs étvágyam, de ettől eltekintve jónak tűnik... Annyira nem akarok szedni semmi ilyet, de be kell lássam, muszáj.
2011. máj. 21. 00:54
 12/15 anonim ***** válasza:
A Cymbalta tkp hasonlít a sandózra, és épp a gyomorpanaszok elkerülése miatt adják. De hát minden összetevő személyenként mást és mást vált ki. Nekem a frontin, és a xanax tett be nagyon. Nem is tudtam, hogy mitől vagyok rosszul. Végül kicserélték a kórházban a frontinomat rivotrilra, és reggelre eltünt a pánik is. Nos, nálam először a háziorvos "diagnosztizált", ő adta a frontint is. Végül csal eljutottam pszichiáterhez, de akkor már késő volt. Mentő vitt a kórházba. És az a rohadt frontin. Más meg csak ugy szedi, meg iszik is rá
2011. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, amikor öngyilolkolni akartad magadat, akkor a cymbalta mellé milyen nyugtatót kaptál? Mert a nyugtató is okoz bajt. Pl. a xanax kimondottan rémálomkeltő. Legalábbis nagyobb adagban.
2011. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
20:05 Rivotrilt szedtem akkor mellé. Meg most is azt kaptam.
2011. máj. 21. 22:14
 15/15 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 23:19 vagyok.

Most hogy írod, eszembe jutott, hogy az étvágytalanság nekem is volt az elején! Muszájnak éreztem az evést, mert nem voltam soha éhes! De aztán elmúlt, ahogy beállt a bogyó, és visszajött az étvágyam.

2011. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!