Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyes emberek miért betegszene...

Egyes emberek miért betegszenek meg depresszióban, miért nem tudja mindenki elviselni könnyebben gondokat, mint más egészséges ember? Hogy lehet ebbe beletörődni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

15:45: Drog nem volt benne. Nevtelen vagyok. Miert ne mondanam el?


Engem inkabb az anyagi resze viselt meg nagyon.

2011. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%

Én sem értem,annyira szociális hangos ember voltam mindig aztán 9 hónapja elkezdtem megváltozni úgy 4 hónapja kezdett több embernek feltűnni és 1 hónapja kezelnek.Annyira furcsa így visszagondolni,és nem vagyok jobban,annyira üres ráadásul még iskolába járok amit úgy érzem sosem fogok befejezni.totál reménytelen és az a rossz hogy kinek mondjam?Mindenki unja már szerintem hogy velem csak a baj van.Beletörődtem mert nem látom a kiutat,és így könnyebb mert nem várok javulást ...jaj bocs hogy így kifakadtam de nem beszélek már senkivel sem erről mert mindenkit csak idegesítene hogy megint nyávogok.


17/L

2011. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!