Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén vagyok? (Kérdésed...

Skizofrén vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Ha már 4-5 éve mindig arról álmodom hogy más vagyok, minden este erről gondolkodom, hogy egy szőke lány vagyok, van életem, karrierem, mindenki aki tetszik, álmomban összejövök vele, de nem én, hanem egy más emberként, aki én vagyok.. 1-2 éve már nem csak este lefekvés előtt álmodozok így, hanem már állandóan, és van hogy azt veszem észre, hogy álmodozás közben magamba beszélek.. tehát akkor az vagyok? Bocsánat, ha hülye kérdés, de nem tudom mit tehetnék! 14 éves lány
2011. máj. 19. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem! mások is álmodoznak így.
2011. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy az. Az, hogy az álmokat, vágyakat egy alteregóra (másik énre) vetítjük ki, teljesen normális, sőt bizonyos szempontból hasznos folyamat.
2011. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem vagy az! Csak álmodjál nyugodtan. Örüljél az életnek, értékeld és minden ami rossz majd magától távozik!!!
2011. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor elnézést a buta kérdésért

köszönöm nektek! :) ment a zöld kéz

2011. máj. 19. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
nemkell elnezest kernek
2011. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!