Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mit tegyek? A kérdés...

Most mit tegyek? A kérdés mező tartalmazza a kérdésed, ne a magyarázat! A listaszerű megjelenítés és átláthatóság miatt van erre szükség! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
több mint 1 éve szedek Frontint,de ezen a nyáron próbálom szünetelni,így havi 1-szer kaptam be 1-et,(gondolom a szünet miatt taán kicsit új volt a szervezetnek,így kicsit hatott)tegnap nagyon kivoltam,bevettem 3-at,hatása semmi...Nem vagyok se gyógyszerfüggő,és mivel eredménytelen 3 így nem áll szándékomban 6ot bevenni,bár az lehet picit lenyugtatni de nem.Szóval...Erősebb nyugtató?Minden alternatív módot kipróbáltam....Nyugtatótea,jóga,gyógynövény alapúak,pl. Valeriana...Tényleg mindent,csak a Frontin hat(ott)...És Frontin nélkül tényleg nagyon rosszul vagyok a szorongásomtól....Nem 1 psziháternél,pszihológusnál voltam.
2011. aug. 30. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos..lehet hozzá szokott a szervezeted.

Vagy felkeresel egy újabb pszichiátert és íratsz fel vele új gyógyszert, vagy megpróbálhatsz egy terapeutát, aki segít a szorongás oldásban és hosszú távon segít.

Talán nem megfelelően kezelsz stresszállapotokat, amiben egy JÓ szakember tud segíteni. Milyen típusú a szorongásod? És mennyire erős? Mert hát ugye szorongani mindenki szokott és bár nem jó érzés, de a negatív érzelmeknek is van szerepe..

2011. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Frontinhoz elvileg nem lehet hozzászokni. A szünetet elég bután csinéltad. Én mikor leálltam a 3*i frontinról és az esti antidepiről (fevarin), akkor kezdetben a déli frontint dobtam, majd a reggelit, végül nem vettem be az esti gyógyszereket. És láss csodát, közel 10 éve még csak homeós nyugtatókat sem használok, pedig történt haláleset a családban, voltak nagyon durva hetek suliban, munkában, de túléltem. Odafigyeltem magamra és a pszichiáter helyett a lelkemmel foglalkozó pszichológusra váltottam. Azt nem mondom, h nincsenek hullámvölgyek, de én többet nem fogom a szervezetem mérgezni, ha (csak) az agyamban kell rendet raknom.
2011. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" de én többet nem fogom a szervezetem mérgezni, ha (csak) az agyamban kell rendet raknom."


Kedves kérdező!

Azt hiszem, hogy erre neked is nagy szükséged lenne. Te talán érted a saját zagyvaságodat a leveledben?

2011. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A szorongásom olyan erős,hogy újabb pániktüneteket is produkál(ok). A kineziológia az utolsó esély,csak hát nincs rá pénz...

drága 3. válaszoló...Ki vagy te?Látszik az empátia,egy szorongó ember általában zagyvaságokat beszél...

2011. aug. 31. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Vissza kellene menni ahhoz az orvoshoz akiben megbízol. Ha egy év után sem gyógyultál meg a Frontintól, talán nem a megfelelő gyógyszer számodra. Ha ilyen rosszul érzed magad a szorongástól és nem használ a növényi hatóanyag, akkor valószínűleg másfajta szorongásoldót fogsz kapni. Nekem sem használt az első gyógyszer amit kaptam. A második viszont azonnal hatott, és meggyógyultam.
2011. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. A kineziológia nem éri meg a pénzét (voltam kineziológusnál). Nekem egy egyszerű sotéról éppen kikerült pszichológus segített. Segitett? Ezt így nem lehet nevezni, mert az ember magán segít, a pszichológus csak irányt ad. Mint utaltam rá, minden a fejben dől el.

Mióta "tiszta" vagyok, azóta a pánikrohamok nagyon lecsökkentek, pedig rendszeresen szorított a mellkasom is. Hidd el, én tapasztalatból beszélek. A betegségedet te tudod kezelni, csak iránymutató ember kell.

2011. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!