Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MITŐL LEHET EZ?! (Kérdésed...

MITŐL LEHET EZ?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
PONTBAN ÉJFÉLKOR nagyon rossz érzés tör rám, ha éppen alszok felébredek, de ha nem is aludtam (pl: most) akkor is NAGYON ideges leszek!!! egyszerűen nem tudom mi az oka!!! nagyon rossz érzés fog el és teljesen rosszul vagyok! félek is... és mindenféle hülyeség eléggé paranormális dolgok jutnak az eszembe... mégis mitől van ez???! valaki aki ért ilyenekhez kérem segítsen! tegnap ugyan így... éppen aludtam és felébredtem! aztán nem bírtam elaludni mert féltem DE NEM TUDOM MITŐL!!!! aztán elmentem számítógépezni és megnéztem a Forrest Gumpot. És csak 4 órakor tudtam elaludni!! Mitől van ez??! és bezártság érzetem is van... egyébként lehet valami összefüggés aközött hogy tegnap előtt rendeltem meg az első zippo-mat,(benzines öngyújtó) és már nagyon várom... ráadásul nem is tudtam biztosan eldönteni hogy milyet vegyek. Mi van velem???! 13/F
2011. aug. 17. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáltál már felkeresni egy pszichológust?
2011. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még nem
2011. aug. 17. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor ajánlanám.
2011. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt,hogy pontban éjfélkor felkeltem pár napon keresztül. Kb. azóta van ,hogy éjfél előtt nem tudok elaludni. Nem tudom ,hogy vajon ennyire érdekes lehet számodra a benzines öngyújtó,de ha ilyen dolgok ennyire lázba tudnak téged hozni...:)
2013. jan. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!