Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baja? (Kérdésed...

Mi lehet a baja? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, 14éves és segiteni akarok neki. Szóval mindenkiben a rosszat látja, mintha mindenki direkt ellene lenne. Nem bizik meg senkiben. Néha csak úgy megölne bárkit. Nem sok barátja van, de nemis keresi a társaságot. Nem nagyon van lelkiismeret fulldalása, örül ha másnak nem jól jönnek össze a dolgok.. látom rajta.:/ Ez valami betegség lehet ?
2011. aug. 23. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Érdekes...Családi hátterével minden okés a csajnak? Vagy otthon vannak problémái? Sportol? Van hobbija? Milyen a viszonya a szuleivel? Testvere van? Miota vagytok egyutt? és milyen a viszonyotok?

ha veled igy igy bánik te hogy kezeled ezt?


bocs h sokat kerdeztem, de abbol amit leirta semmit nem lehet megallapitani. Csak egy otlet: lehet hogy ilyenforman vezeti le valmilyen feszultseget.

2011. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
te vagy az Peti?
2011. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez most sz@rul fog hangzani, de lehet pszichopata...
2011. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Családjával minden okés. Jó a viszonya a szüleivel. Nincsenek problémái. Nem sportol, néha biciklizik, görkorizik. Hobbijáról nem nagyon tudok..rajzolgatni szokott.Mi jóba vagyunk. Néha találkozunk, de nem nagyon szeret társaságba lenni. Én próbálok jó barátnője lenni. Olvastam már a pszichopatákról is, de leírni is rossz :S
2011. aug. 24. 00:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és van egy lány testvére, 2-3 éves.
2011. aug. 24. 00:37
 6/9 A kérdező kommentje:
ja meg ő az osztálytársam volt 8 évig, most megy másik suliba, de alig voltak barátai az osztályból, szinte csak én, nagyon csendes volt .:S
2011. aug. 24. 00:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem érta valami szociális sérelem réggeben? Mióta ilyen? Mindig ilyen volt amióta ismered?

Arra gondolok, hogy nem-e csúfolták az osztálytársai, vagy nem közösítették-e ki. Otthon eleget foglalkoznak vele a szülei?

Szerintem nagyon nem tudsz neki segiteni.

Ezek a lehetőségek:

1. Ha mindig is ilyen volt, akkor ezt el kell fogadnod, vannak ilyen emberek akik így viselkednek. Én is ismerek párat. Előbb utóbb rájöttek hogyha így fojtatják akkor egy barátjuk sem marad, ezért vagy megváltoznak, vagy kétszínűek lesznek.

2. Ha csak nemrég kezdett így viselkedni, előfordulhat hogy valamilyen lelki sérelem érte. Esetleg te is rávilágíthatsz neki, hogy úgy veszed észre hogy mostanában mindenkiben a rosszat látja, és mitől lehet ez. Mert az ilyen embereknek néha szükségük van arra hogy valaki megmondja nekik milyenek is valójában, és akkor vagy észhez térnek, vagy ejti azt a barátját aki ilyet mond neki(márpedig ha kedvesen mondod neki, és nem támadólag, és igazi bnők vagytok, akkor nem fog "ejteni")

Sok sikert!:)

2011. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem érte semmi sérelem szerintem, régóta ilyen.. Ha akart volna akkor barátkozhatott volna a többiekkel, de nem akart. Csúfolták régen, de nem csak őt.. néhány nagyképű fiú szzólogatott be általába mindenkinek, de őt nem nagyon érdekelte. A szülei szeretik, foglalkoznak vele, azzal nincs baj.

Köszönöm a válaszokat :)

2011. aug. 24. 17:45
 9/9 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok,hogy néha csak úgy elkap a nevetés vagy a mosolygás és egyébként szerintem is valami baj van velem,de nem nagyon érdekel. Lehet,hogy pszichopata vagyok de már elértem oda ,hogy semmi nem érdekel annyira mint régen. Pl. A temetéseken..miid végig mosolygom őket ..Nem tudom ,hogy talán azért mert jobb helyre kerülnek vagy mi..

14/L

2013. jan. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!