Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van mindig rossz kedvem...

Miért van mindig rossz kedvem azután miután sikeresen teljesítettem az aktuális nehêz vizsgámat/érettségimet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiüresedsz? Hirtelen nincs miért küzdeni?
2011. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valami ilyesmi lehet, de elég szar érzés, hogy tanulok egy csomót, majd mire mindenki fellélegzik, megnyugszik, én addigra sokkal szomorúbb leszek.
2011. máj. 20. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Van hosszútávú célod? Ha igen mi? Ha nincs, akkor azért van ez az érzés, mert egy rövidtávú célt teljesítettél, ha van, akkor majd írom.
2011. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát az tény, hogy a magánéletem szörnyű állapotban van, de ez nem mostanában lett így.

Hosszú távú célom meg van persze, hogy elvégezzem az egyetemet aránylag jó eredménnyel, de ez még nagyon távolinak tűnik. De nem tudom, azért próbálok magam elé a közeljövőre is célokat kitűzni, mint hogy jövőre kijussak a foci eb-re, de valahogy ez sem igazán segít.

2011. máj. 20. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Látod, nem konkrét célod van, hanem részcélod. Amikor általánosba járták, valószínűleg az volt a célod, hogy leérettségizz, most pedig a főiskola/egyetem elvégzése lesz majd. Ezek csak részcélok, ha valaki kitűzi célnak, hogy pl vasutas, kamionos vagy toronyőr lesz, és ehhez tartja is magát, akkor neki az érettségi és ami még kell ezekhez a szakmákhoz, mind csak egy állomás lesz, nem egy cél, csak egy állomás amin átküzdi magát.
2011. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!