Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg lehet azt csinálni önerőbő...

Meg lehet azt csinálni önerőből, hogy ne húzzam fel magam?

Figyelt kérdés
Magas a vérnyomásom a stresszes meló miatt,otthon is vannak idegesítő dolgok,de főleg amikor dokihoz megyek mérteni,akkor felmegy 170-re rendszerint,mert van bennem egyfajta izgulós drukk,ún."fehérköpeny-fóbia".Tudom,hogy pszihés alapon van,de ő csak nyomni akarja belém a gyógyszert,amitől még jobban felb..szom az agyam,ami persze csak ront a dolgon....ördögi körnek érzem az egészet,és már előre ideges vagyok,amikor elmegyek megméretni,hogy semmit nem tudok csinálni akkor is magas lesz.de itthon mindig sokkal alacsonyabbat mérek,csak a dokinál ugrik ki,úgy is ha gyógyszert szedek be,és ezt hiába magyarázom nekik,mert ők azután kapják a pénzüket,hogy gyógyszert írnak fel.
2011. máj. 20. 10:54
 1/3 A kérdező kommentje:
tudom,hogy az lenne a megoldás,hogy nem idegeskedem,de ha vmi egyszer felhúz,akkor nem folythatom magamba,mert attól is felmegy a vérnyomás.tehát őszintének kell lennem magamhoz.és a családtagjaimat,meg a munkatársaimat sem választhatom meg,a munkahelyváltás sem lenne megoldás,mert tisztában vagyok vele,hogy minden munkahelyen vannak idegesítő emberek.van vmi tanácsotok?
2011. máj. 20. 10:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Van! Próbáld ki az autogén tréninget, az nagyon jó erre, tudatosítja a tested, és képes leszel lehiggasztani magad! Legjobb megtanulni csoportos tréningen, de talán könyvekből is lehet, úgy még nem próbáltam.
2011. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! utána nézek.ha van vmi jó linked,vagy akármi amit könnyebben elsajátíthatónak tartasz,azért belinkelhetned.
2011. máj. 21. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!