Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baja, nagyon...

Mi lehet a baja, nagyon súlyos, lehet rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik legjobb barátnőmnek a gyerekkori traumái miatt (legalábbis ezt mondja, anno az anyukájától el kellett válnia, apukájával élt, mellette kicsiként horrorfilmeket nézett...stb.), képzelődik és nagyon fura álmai vannak. Pl. hogy meghalnak a szeretett rokonai, minden csupa vér...vagy pl. elmegy egy parkban egy bizonyos bokor mellett csöpögő vért lát meg hullákat. Sőt volt olyan is, hogy látott egy félelmetes női alakot, aki azt mondta rá, hogy gyilkos meg rá akarta venni őt hogy rossz dolgokat cselekedjen. Aggodom érte...most született a kisfia, nagyon boldog semmi baja csak rossz álmok gyötrik. Szerintetek mi lehet a baja? Komolytalan válaszolok kíméljenek. Előre is köszi a válaszokat!
2011. jún. 2. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg skizofrénia, szerintem pszichiáterhez kellene mennie!!!
2011. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam neki...nagyon féltem, meg aggodom, hogyha lesz valami komolyabb baja akkor nem tudja majd nevelni a kisfiát...
2011. jún. 2. 14:42
 3/10 Smartguy86 ***** válasza:
Ez bizony szakorvosért kiált. Mindenképpen menjen pszichiáterhez, nyugtasd meg, hogy nem dilinyós attól még, hogy oda jár, csak segítség kell neki!
2011. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ezek csak ÁLMOK, és nem képzeli a dolgokat ébren, akkor dehogy skizofrénia... csak rossz álmok. Ha igen, akkor orvos nyilván, de rémálmok miatt ne menjen már pszichiáterhez... igyon nyugtató teát vagy valami.
2011. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mostmár álmok, de régen valóságosan látott ilyeneket. Azt mondja, hogy "elnyomja magában" ezt...probálta már a nyugtató teát de nem segített...
2011. jún. 2. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Én se véletlenül írtam, hogy lehet, hogy skizofrénia, mert írta, hogy valóságban is látta ezeket a dolgokat, én így vettem ki a kérdező kérdéséből és leírásából, mindenképp mond neki, hogy menyjen el orvoshoz, most, hogy már nem annyira súlyos a helyzet, mint amikor a valóságban is látta, lehet, hogy könnyebben fog gyógyulni!!!
2011. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérdezzen meg egy orvost. Nem biztos, hogy skizofrénia, de ha igen, akkor az elnyomás nem feltétlenül jó ötlet. Előbb-utóbb kirobban belőle, és akkor rosszabb lesz, mint korábban.
2011. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen beszélek vele erről...biztos hallgat majd rám, szerintem meg tudom győzni, hiszen elég nagy a tét(már csak a gyerekért is el fog menni egy szakemberhez). A magam részéről meg segítem abban amiben tudom. Remélem ez elég lesz...
2011. jún. 3. 15:03
 9/10 A kérdező kommentje:
Végre elment szakemberhez, segítenek rajta :)
2011. júl. 9. 08:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök neki, majd leírnád, hogy mit mondtak neki!?
2011. júl. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!