Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan valaki, aki...

Van itt olyan valaki, aki Borderline szindrómás volt, de valahogy sikerült kilábalnia belőle? Hogyan?

Figyelt kérdés

Borderline szindróma: [link]


Köszönöm, ha valaki leírja a tapasztalatát ezzel kapcsolatban!


2011. jún. 3. 21:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

16:38

Nincs értelme az öndiagnosztizálásnak, de valószínűleg az orvos is igazat adna nekem. Így már érted?


21:25

Mint minden betegséget, ezt is orvos állapítja meg.


Én pl. egy szóval nem mondtam, hogy Borderline szindrómám van, de feltételezem, hogy az van. Nem fogok vele orvoshoz menni, mert az nem lenne más, mint plusz egy probléma a meglévők mellé. Ezért is érdekelt olyanok tapasztalata, akiknek van/volt. Nem tudom, ez miért baj.

2011. jún. 4. 22:39
 12/12 anonim válasza:
100%
Én faszán rendbe jöttem főleg magamnak köszönhetően, amúgy ebből két kiút van csak, vagy rendesen összeszeded magad, vagy vonat,illetve elkövetted azt a hibát, hogy családot alapítasz és tönkreteszed mások életét is még..szerintem
2012. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!